Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolatban mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban mennyit vártok az első szexxel?

Figyelt kérdés

Van erre valami íratlan szabály vagy bármi?


Illetve mennyi idő után hangzott el elsőnek a szeretlek szó? És ki mondta ki?


2017. jan. 15. 11:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a mostani barátommal, akivel 2 éve vagyunk együtt, kb. fél óra ismertség után kezdtünk csókolózni.

Aztán fél évre rá elhívott randizni, akkor még aznap lefeküdtünk.

Az első szeretlek már neccesebb nálam, azzal úgy fél évet vártunk.

2017. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Exazel egy honap, bár akkor szüz voltam, de petting volt már.


Párommal harmadik találkán lefeküdtünk, de tudtuk, hogy kb. másfél honapig nem találkozunk (jönnie kellett vissza dolgozni). Ez volt fél éve, azota kiköltöztem hozzá.

2017. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban? 0 nap. :D Akár az első nap is lefeküdhetünk. Viszont mire kapcsolatban leszünk, addig nekem időre van szükségünk.

"szeretlek": kb ennek az elhangzásától számítom a dolgot IGAZI kapcsolatnak.

Pl a mostani kapcsolatomban így alakult (hosszú ismertség után): csók, utána kis összezavarodás, hogy mit is akarunk egymástól, 2 hét múlva "szeretlek" (a barátom mondta ki először), aznap volt először szex.

2017. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 De La Cruse ***** válasza:
Közvetlenül az esküvő után tökjó időpont erre.
2018. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!