Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakított velem és teljesen összetörtem, annyira hiányzik és szeretem. Könyörögtem neki hogy adjunk egy utolsó esélyt a dolognak és én mindent megteszek de elhagyott.. azt mondta szeret és tudja, hogy meg fogja bánni, de neki nem kell ez. Nekem kell ő, nem akarom elveszíteni, de nem adott lehetőséget..

2017. jan. 15. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Annak idején az exem is csak menekült a problémák elől. Ugyan ezt csinálják a nők is. Nem kell védeni a kedves kérdezőt. Ha annyira szeretted volna, akkor nem teremtettél volna zűrös, veszekedős helyzeteteket.
2017. jan. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 llorTllorT ***** válasza:
szép nőknek nyújtok vígasztalást lelki korságukra,teljesen ingyen.jelentkezni privátban lehet.
2017. jan. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nyilván oka volt rá - a "már nem érzek irántad semmit" is az, bármilyen fájo hallanod -, és lwfalább becsületesen megmondta, hogy véfe, nem csalt meg vagy hitegetett hónapokig.

Ez most nehéz neked (is), dw tessák kimenni a négy fal közül, és barátnözni, vagy bármit, ami elterel.

2017. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!