Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szedik az ilyen témákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szedik az ilyen témákat az újságok?

Figyelt kérdés
Rákerek kifejezésekre a Google-ban, sokszor csak szórakozásból pl. csal a párom (amúgy nincs pasim), azért hogy este elüssem az időt, esetleg okuljak belőlük. Ilyenekből van bőven, főleg itt gyk.hu-n amin meg sem lepődöm de az a többi sok *****. Gondolok itt női újságokra. Tele vannak többnél több idiótább példatörténettel: pl Niki (21) szereti Patrikot (23) de Patrik csalja mert Niki hajszálakat talált a párnán blablabla. Ezek a történetek elvileg valós személyek elmondása alapján kerül az újságba, azonban szokszor ez a sok banális baromság amikről szólnak, amikkel úgymond tanítani akarnak: ****! Volt már valami akit valami újság megkérdezett titkos történetéről amiről anonym nyilatkozhatott? Szerintem ezek a személyek amik nevében ezek a rovatok nyilatkoznak, soha nem is léteztek vagy léteznek. Kb. ez a veled is megtörténhet szint. Érdekessé teszi az uncsi sz*r témákat amatőrökkel, mert az emberek azt hiszik huhh ez az élet.
2017. jan. 15. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Velveten vagy melyik hulladékon is van ilyen. Oda is küldözgetik be a nagy sztorikat. Néha több oldalnyi. De szerintem azoknak is egy része kamu.
2017. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

2 dolog eladható: Az profizmus és a sz*r. Gondolhatod, hogy melyik megírása kerül kevesebb energiába és időbe. :) Sőt, nagyobb sikert is lehet vele elérni. Ez sokszor az itteni válaszokon is látszik.

Pl. valaki feltesz egy kérdést, ahol eleve leírja a saját véleményét. Valaki összefüggésekkel logikusan levezeti, hogy mi a valódi válasz. A kérdező lepontozza és leoltja. Aztán jön valaki, aki kb. annyit ír, hogy jól látja a kérdező és felpontozza.

A sztorik tényleg kitaláltak általában, hogy minél általánosabbak legyenek és ezért minél több ember tudja őket befogadni. A Veled is megtörténhet szintje, ami egy szörnyen gagyi műsor, de imádom nézni! :D

2017. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Fantázia, ami akár meg is történhetne.

RÁmenve a naív, szentimentális olvasókra.

ENnyi.

2017. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

Nekem is pont ez a véleményem.

Annyira sablon amit ott leírnak, hogy tankönyvi eset lehetne. Semmi életszaga nincs.


Nekem az a kedvencem, amikor a "megkérdeztük a férfiakat" szekció jön. Hogy mit várnak a nőtől a szexben, az életben, a munkában, a bármiben, vagy mit gondolnak erről... és kb. olyan stílusban és megfogalmazásban megy az egész, hogy képtelen vagyok elhinni, hogy ezt egy létező, lélegző, heteroszexuális férfi véleménye lenne.

2017. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

" akit valami újság megkérdezett titkos történetéről amiről anonym nyilatkozhatott?"


KAMU, a hiszékeny olvasók meg lenyelik.

2017. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4: Megnéznék ilyen férficsevejt én is, de érdekelne, hogy az itteni pasik mit gondolnak ezekről. Bár ezek núi újságok, nem biztos, hogy ffi valaha is olvasott ilyet.

Viszont ha majd egyszer az egyik kávéházban ilyen újság van a kezemben és egy helyes pasi ül valahol, akkor meg fogom kérdezni tőle... Bár lehet, h mégsem, mert totál hülyének néz majd...

2017. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár innen, gyakoriról is lehet válogatni.
2017. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!