Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadhato, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadhato, ha egy ferfi felker tancolni, majd ket szam utan szo nelkul "lelep"?

Figyelt kérdés
A kollegamrol van szo. Allitolag nagyon tetszem neki, a ceges bulin is folyton korulottem lebzselt, majd felkert tancolni. Nem sokkal kesobb fogta magat es elment, elvileg inni, de utana mar vissza sem jott. Kesobb meg ugy csinalt, mintha mi sem tortent volna. Csak szerintem bunkosag ez a viselkedes?
2017. jan. 16. 17:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem azt serelmezem, csak szerintem alapveto udvariassag kerdese, hogy annyit, mond, figyelj, szomjas vagyok, elmegyek inni es nem csak ugy ott hagy. Amugy nem volt reszeg. Legalabbis akkor meg. Na mindegy, koszi a valaszokat.
2017. jan. 16. 18:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem természetes. Bólint egyet a fejével vagy elköszön, van aki megköszöni, az a normális és a nő is viszonozza. Aki meg istállóban nevelkedett az fogja magát és lelécel. Maximum ha többes polkát táncoltatok elkeveredik a tömegben hiszen elég gyors ütemű tánc. Ebben semmi extra sincs, nem hajbókolást vagy nyalizást jelent, normális helyeken így szokás.

N/44

2017. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valamit mondhatott volna tény, de azért nem kell emiatt besértődni.
2017. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez szerintem is bunkóság. Kellett volna szóljon.
2017. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szimplán nem érdekled igazán. Ennyi a magyarázat.
2017. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!