Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az ok (külső, belső)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ok (külső, belső) amire azt mondjátok nekem kell ez a nő/férfi?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan keresik a választ. De annyi biztos hogy egyik "szerelembe esésem" sem egy ugyanazon okból fakadt.
2017. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Belső: Amikor rádöbbenek, hogy "egy nyelvet beszélünk", hasonlóan gondolkodunk, azonnal értem, hogy miről beszél, és ő is azonnal fogja az én elméleteimet.


Külső: Csak olyan van, hogy azt mondom, jaj, de nem dobnám ki az ágyamból! :) Azt azonban csak külső dolgok alapján nem gondoltam soha, hogy "kell" nekem. Ha külsőre tökéletesen az ideálom, akkor sem érzem, hogy "kell", csak ha megvan a fenti dolog is.

2017. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Belső: ha megvan az az érzés, hogy miatta/mellette megtennék olyan dolgokat, amiket nélküle nem

Külső: ha a fenti érzés megvan, akkor extrém módon csúnyának kell lennie, hogy elmenjen tőle a kedvem.

2017. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

okos, ártatlan kislányos külső, disszociatív személyiségzavar, ki akarja irtani az emberiséget. van egy bazi nagy kése, amit becézget... elég erősen elemi ösztön feelingem van vele amikor kettesben vagyunk.


már az elején megfogott mielőtt a fenti dolgok jó részét megtudtam volna... azt hiszem tudat alatt szeretem a veszélyes nőket.

2017. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!