Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen a párom?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, nem tudunk sokat lenni egymással. De hetente 1-2 alkalom, plussz a hétvégék. Viszont az már feltűnt, hogy szex után nem fürdik le, nem tisztítja le a nemi szervét sem. Reggeli kelésnél, reggeli szex után sem fürdik. Ez most nemrég tűnt fel nekem. És a törülközőt sem nagyon váltogatja. Volt mikor két hétig ugyanazt használta.
2014. márc. 20. 13:10
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
82%
Ne haragudj kedves kérdező... De ha én este hazaérek lefurdok megvacsorázok és utána lefekszünk és megduglak... Akkor had ne kelljek már fel reggelig ha egyszer végre vizszintesbe kerultem
2014. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nos igen annak tűnik.De te vagy a fiú?vagy lány...
2014. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát, nem túl higiénikus, az biztos, de ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy igénytelen. Néha mi sem fürdünk az esti szex után, ha már fáradtak vagyunk hozzá. Van egy erre a célra rendszeresített törülközőnk az ágy közelében, olyankor azzal rendbe szedjük magunkat, amennyire lehet és reggel lezuhanyozunk. Helyzet - és alkalomfüggő is szerintem az ilyesmi, az embernek nem mindig van már ereje ahhoz, hogy még egyszer lefürödjön, de ettől még nem igénytelen.


Na, persze ha ez rendszeres, akkor az valóban elég zavaró lehet, abban igazat adok, hogy az már egy kicsit taszító... De ha csak párszor fordul elő, akkor szerintem ez még nem mondható igénytelenségnek. Csak nagyon rossz szokásnak.

2014. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szex után minek fürdeni? Annyira nem vagy te se mocskos,hogy le kelljen,nem?

Előtte oké,utána hülyeség.

Nőből vagyok,de nem értem az olyat mint te,szex után összebujni kell,nem rohanni fürdeni.


Este megfürdünk,aztán ennyi,utána már nem,akkor se ha van utána szex,vagy reggel.

2014. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem fürdünk utána cak elötte. persze megtöröljük magunkat de fürdeni nem fürdünk, szeritnem ezzel semmi gond nincs. De nem ettöl igénytelen valaki, nem extra aktusokról van szó tehát nem kenödik minden mindenhova vagy ilyesmi, nincs izzasztó órákig tartó együttlét. Van aki szeret utána lefürdeni van aki nem. Férjem naponta kétszer fürdik én egyszer, együttlét elött mindig lezuhanyzunk. Nem hiszem hogy emiatt igénytelenek lennénk.... A törölköző más kérdés. Egyébként az is lehet hogy kimosta közben amikor nem találkoztatok vagy több egyforma törölközöje van. Sok pasi egyébként nem figyel ilyenre és ilyen dolgokban tényleg igénytelenebbek mint a nők. De meglepödnél ha tudnád hány igénytleen nő van....
2014. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én este szoktam, ha számít. Szex után esetleg a nőnek kell, belőle talán folynak még ki dolgok később is.

Nekünk pasiknak nincs vele sok macera.

2014. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mikor haza érünk, akkor se fürdik le, mondván, nem érzi magát koszosnak... és nem egyszer, többször is egymásnak esünk... én mindig akkor megyek el, mikor már fekszünk le aludni, ő nem, és folyton ugyanazt a ruhát veszi fel. két menet között én sem fürdök, de előtte szoktam. ő nagyon leizzad alvás közben, és mikor megyünk el valahova én érzem azt a szagot rajta...
2014. márc. 20. 13:43
 8/11 anonim ***** válasza:
a válasz : az. de nagyon. ui tényleg fúj.
2014. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez ténylegigénytelenség amit leirsz, hogy van igy hozzá gusztusod??? AMit a kérdésben irtál az nem gáz de amit most az igen.
2014. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mikor találkozunk, azt mondja, hogy előtte megmosta... de csak azt, hát, mostanában kedvem sincs a szexhez
2014. márc. 20. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!