Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha számomra igénytelen a párom?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy a párom 300 kilóméterről (egy kicsi faluból) költözött fel hozzám Budapestre.

Mikor találkozgattunk is kezdtek furcsa jelek lenni, arról hogy miért van mindig ugyanabba a pólóba, de mikor már 2. hete folyamatosan ugyanabba volt picit több parfümöt kellett használnom. Most, hogy együtt lakunk látom, hogy pl 5-6 napig van rajta ugyanaz a póló, és berakja a szekrénybe, hogy ez jó lesz későbbre. Már bemutattam neki a szennyestartót, mondtam neki szóljon kimosom, nem kell megvárnia a mosást. Egyszerűen nem tudom rávenni, hogy egy pólót maximum 2 napig hordjon (munkahelyén sem érdekli, hogy mit látnak) Van több pólója meg több ruhája, szóval nem arrról van szó, hogy nincs. A fürdés is elég érdekes, 3 naponta megfürdik mikor 40 fok van kint, és mikor itthon vagyok fél óránként lezuhanyzom, mert meghalok a melegtől.

Többször beszélgettem már vele, hogy egyszerűen rokonok, és a környékbeli lakók mind azt látja, hogy csak ugyanabba van, nem mellesleg a finom illatról, amit nem tudom hogy a viharba de nem érez magán.

Ha erről beszélek folyamatosan megsértődik.

Tudom nagyon kellemetlen, de mit tegyek?


2015. szept. 5. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Begyűjtöd a koszos pólót és kimosod. Szex előtt pedig közlöd, hogy menjünk fürödni. Naponta kell így ágyba rángatni de hátha így rá jön, hogy jó dolog fürödni. De amúgy nem hiszem el, hogy összeköltözés előtt nem derült ki ez...
2015. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak olyan időszakaim ,amikor ilyen slampos vagyok, meg alapvetően letojom, h mások mit gondolnak rólam. Viszont amikor barátnőm van, akkor sokkal jobb formámban szoktam lenni, mindig tip top frissen mosott ruhákban járok, meg a tisztálkodásra is nagyon odafigyelek, hogy a lehető legjobban érezze magát mellettem a lány.


A válaszom a kérdésedre: Sztem dugd el azokat a ruháit, amiket állandóan hord, vagy tedd be a mosásba, esetleg vegyél neki valami újat, de azokhoz hasonlót amiket szeret hordani. A fürdést meg úgy oldd meg, h néha fürödjetek együtt, aztán egybeköthetitek a kellemest a hasznossal.

2015. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
hát ez elég gáz. én szingli férfi vagyok, de majdnem minden nap új pólót veszek. meg fürdeni is naponta szoktam, max hűvösebb időben kétnaponta...
2015. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy kerülje az öngyújtót, mert a testéből áramló gáz hirtelen belobbanhat! :D
2015. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!