Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőr és anyajegyMiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőr és anyajegyMiért nem gyantáztattok és szedetitek le?

Figyelt kérdés

Semmi bajom az arcon lévő szőrrel, esetleg a mellkason, hason, hónaljon is belefér.


Na de a háton és/vagy a vállon?


Egyáltalán van olyan nő, akinek bejön a teljes testet elfedő szőr?


Kétszer futottam bele eddig, rendkívül visszataszító volt(szexnél derült ki, a végére mikor leizzadtunk már kedvem sem volt átölelni a srácot)


A másik pedig a kiálló szemölcsök és szőrös anyajegyek leszedetése.


Amikor a srác vállán egy félcentis kiálló lencseszemölcsöt próbálok kikerülni..


Középosztálytól felfelé találkoztam ezekkel, de a buszon is látni néha 40ezer ftos cipőre telik, ápolt a fogsoruk, nem koszos a körmük, de ezekre még sem figyelnek.


Akinek szőrös vagy kiálló anyajegye van, vagy hátul is szőrös, azokat nem zavarja?


2017. jan. 21. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A szor nem erdekel, a ronda anyajegyektol hanyingerem van. Nekem is volt 3 kiallo, nem tul nagyok, nem szorosek, de rondak voltak. A szinuk, a felszinuk. A hatamon volt 2 ezekbol, szoval hulyeseg, h nem is tud rola. Elmentem borgyogyaszhoz, onnan meg a mutobe es 10 petc alatt leszedtek. Nem fajt abszolut. Pici feher vonalka maradt a helyen. Igy mar sokkal szivesebben veszek fel egy nyitott ruhat.
2017. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

van olyan nő, aki a szőrös pasikat szereti, és a legtöbbet nem zavarják a kiálló anyajegyek

ha belegondolsz van kockázata a leszedetésnek és nem kötelezhetsz rá senkit

2017. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7%
Én okádok az anyajegyektől. A pici laposak nem zavarnak, de amelyik kiáll, pláne ha szőrös, az válóok. Nincs az férfi akin eltűröm, akármennyire is szeretem. Volt egy barátom, akin rengeteg volt, próbáltam velük megbarátkozni mert őt magát szerettem, de egyszerűen megláttam póló nélkül és le tudtam volna hányni. :( Biztos vannak akik tudják ezeket tolerálni, de ritka gusztustalan dolgok és aki ad magára az leszedeti őket.
2017. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem múltkor sikerült letépnem az anyajegyemet, rendesen el voltam szomorodva napokig, mert hiányzott. Hálistennek visszanőtt, ugyanolyan, mint volt. Hozzám tartozik, nem szeretném leszedetni. Nem, nem zavar.

Sőt, a páromon is van, kifejezetten aranyosnak tartom.

(Bár nekünk nem szőrösek az anyajegyeink, azzal biztos kezdenék valamit, levágnám a szőrt róla vagy ilyesmi)

2017. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!