Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik régóta egyedül vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régóta egyedül vannak, nem érzitek olykor magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De, 2-3 havonta szokott megrohanni egy hét-10 nap időtartamra. Akkor nagyon rossz, aztán minden OK továbbra is.
2017. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alapból magamnak való vagyok, szóval le se szarom.
2017. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De.
2017. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően jól elvagyok egymagam is, mindig is inkább otthonülős típus voltam, ezért lekötnek az érdeklődési köreim, hobbijaim. Azt időnként szoktam érezni, hogy a szerelem hiányzik az életemből, viszont az én introvertált személyiségemmel, és sokak szerint elvont gondolkodásmódommal már kezdek beletőrödni, hogy valószínűleg örökre magányos is maradok. Mellém csak egy ugyan olyan zárkózott személyiségű lány illene, mint én, de nem vagyok biztos benne, hogy létezik egyáltalán ilyen. Úgyhogy elvegetálok egyedül is.
2017. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es nehogy azt hidd egy ugyanolyan lánnyal lehet csak ráerősítenétek egymás szorongásaira.

Amúgy nem értem azokat akik a mondandójuk első felében elmondják hogy milyen jól elvannak egyedül is aztán a végén meg picsognak hogy milyen magányosak, ez nem ellentmondásos?

2017. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a magányt olykor, az egyedüllétet is. Nem halok bele abba, hogy nem találok egy értelmes, egyedülálló nőt sem a környéken, de még a megyében sem igazán. Teszek a sikerért, hétvégén is voltam egy túrán, hozzácsapódtam két nőhöz, de mit ad Isten, egyik férjezett, a másik meg jegyben jár. És nem 35 éves kiégett nőkről van szó, max 25-30 körüliek. Ilyen ez...:D
2017. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

(4-es vagyok)

Szerintem félreértettél, mert a magányt én nem tartom egy feltétlen negatív állapotnak. Nem szenvedek tőle, vagy ilyesmi, sőt kimondottam igénylem is. Nincsenek szorongásaim vagy önbizalomhiányom, csak más az értékrendem és életfelfogásom, mint általában a korombelieknek. Csak azért, hogy legyen, nem akarok egy párkapcsolatot. Abban pedig egészen biztos vagyok, hogy csak egy csendes, visszahúzódó lánnyal tudnánk megérteni egymást. Azt, hogy az ellentétek vonzzák egymást, egy baromságnak tartom. Nem hiszem, hogy két teljesen eltérő életmódot folytató személy között működhet egy ideális kapcsolat.

2017. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon szeretnék már valakit magam mellé.
2017. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Nem nagyon. Mérlegelni szoktam, milyen státuszban járnék jobban, egyedülállóként vagy párkapcsolatban. Minden esetben arra jutok, hogy egyedülállóként mérföldekkel jobb.
2017. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
#6 Ha nekem annyi pénzem lenne ahányszor nőktől azt a hazugságot hallottam hogy van pasija/férje/jegyese csak hogy lerázzon...
2017. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!