Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik régóta egyedül vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régóta egyedül vannak, nem érzitek olykor magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hogy lekopjon a főnök meg mindenki elkezdtem elhanyagolni magam hogy hizzak-igaz kicsit elvetettem a sulykot most meg küzdhetek a leadàssal :( de eltüntek akik csak a külsöségre mentek màr nem kapok idehenektől bokokat hogy schöne popo meg szia cica van gazdàd..

Most meg hogy dagi vagyok nem vagyok magànyos mert ha kellenék is igy vkinek azt én koptatnàm le mert ha magam se fogadom el igy igy nem lennék képes kapcsolatra..

Azt hiszem ujbol le kell fogynom magam miatt hogy ne fâjjon a hàtam..és megtanulni hidegen hagyni a kéjencek beszologatàsàt akik nem egy embert làtnak a nőkbe csak a testet..mondta a jos egészségügyi problémàim lesznek nem hittem neki ..

2017. jan. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De igen. Főleg esténként, hétvégeken. Bár már megtanultam kezelni és pótcselekvések által a pozitívumokra koncentrálni. Akkor válik nehézzé, amikor megszeretek valakit, aki elérhetetlen.
2017. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, átmásolhatnám a 4-es hozzászóló sorait kb szóról szóra.

Csak én lány vagyok.


Néha zavar, hogy nincs valaki, akihez rosszabb napjaimon odabújok satöbbi, satöbbi, de hát, ez van, ezt kell megszokni :)

2017. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán. Általában jól megvagyok, sőt élvezem h nem kell elviselnem valakit. De néha megrohan az egyedül vagyok érzés és akkor 2-3 nap lightos depresszió. Utána megint oké. Nekem inkább az hiányzik hogy nincs kit megölelni vagy hozzábújni, csók stb. Szóval a fizikai kontakt az nagyon hiányzik. Meg az hogy nincs akiben megbízhatok, aki ismeri a sebezhető oldalamat. Nem egyszerű dolgok ezek :)

24L

2017. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a egy barátnőnek vagy társnak a hiányára értjük a kérdést, akkor de. Néha belém hasít az érzés, de ahogy az előttem szólóknak, úgy nekem is csak pár napig tart ez a lelki állapot. Ugyanakkor hogyha a baráti társaságot nézzük, összetehetem a két kezemet amilyen emberekkel körbe vagyok véve. Ez egy olyan csapat akikre bármikor számíthatok, és életünk végéig meg fog maradni a barátság. Velük nagyon szeretek programot csinálni, eseményekre, szórakozóhelyekre járni. ;) 25/F
2017. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!