Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire zavarna kapcsolatban, ha a párotok nem tudna eljutni a csúcsra?

Figyelt kérdés

(Inkább a kapcsolatra való hatásai érdekelnek, ezért a párkapcsolatok témába raktam)

Szóval ha a partneretek nem tud elmenni soha, az titeket zavarna? (Feltéve, hogy egyébként élvezi és kívánja az együttlétet) Vagy tolerálnátok? Vagy csak egy darabig tudnátok elviselni? Esetleg szakítóok? Vagy nem is érdekelne? Magatokat hibáztatnátok? Mit éreznétek?


2017. jan. 27. 10:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9

Sok évig nem így álltam hozzá, mégse ment, csak mostanában kezdem feladni.

Tudom, mit szeretek, mi jönne be, mi tetszene, és a párom szívesen kipróbál velem bármit, figyelmes velem, stb, jobb partnert kívánni se tudnék.

A maszturbálást nem is igazán élvezem, nem hogy még elélvezzek közben.

A szexet viszont szeretem, kívánom, kezdeményezem, szóval azzal nincs gond.

2017. jan. 27. 10:49
 12/23 anonim ***** válasza:
Eddig szerencsére csak egyszer egyszer fordult elő, s mivel bárkinek lehet rossz napja, vagy fáradtsága, ezért nagy gond nem volt belőle. Szóval a sohához nem tudok mit mondani. Illetve azt, hogy biztos mindent megpróbálnék. Bevetnék vibrit, csiklóizgatót, s bármennyi időt 😊
2017. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2017. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha az a probléma, hogy senki nem tud kielégíteni, akkor szorgalmaznám, hogy kezeltessünk. Ha csak én nem tudnálak eljuttatni a csúcsra akkor szorgalmaznám, hogy mondd el őszintén mit hogy szeretsz mert tudok én is változtatni.
2017. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14

Soha senkivel nem sikerült, nem a partneremmel van gond, ez biztos.

2017. jan. 27. 12:50
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Én férjemet zavarná. Nem kizárólag a saját kielégülése érdekli, hanem az enyém is. Szerintem akit nem zavar/nem érdekli, az elég önző. Nyilván egyszer-egyszer oké, hogy nem sikerül, de hogy sose... De engem még jobban zavarna, biztos kivizsgáltatnám magam + pszichológus, hogy mi lehet az oka, mert ez nem igazán normális. Egy viszonylag friss kapcsolatban még lehet, hogy kívánod az együttlétet így is, de nem tudom, hogy ez hosszú távon mennyire működhet. Ne törődj bele, hogy ez van.
2017. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#16

Nem mondanám önzőnek a páromat, természetesen nagyon szeretné, ha sikerülne, és tesz is érte, sokszor kényeztet sokáig, akármit megemlítek, hogy tetszene, már csinálja is. Én arra gyanakszom, hogy zavarja igazából, csak nem akar még ő is nyomást rakni rám, nem szeretné hogy azon aggódjak, hogy ő "elvárja". :(

Testileg semmi probléma nincs velem, rendszeresen járok nőgyógyászhoz, ott nincs semmi rendellenes.

Lelkileg... nos, lehet (sőt biztos), hogy megérne a dolog egy - vagy több - beszélgetést pszichológussal, vagy szexuálpszichológussal, de ezt sajnos nem engedhetem meg magamnak :( Amiket olvastam a témában azt pedig már mindent kipróbáltam/kipróbáltunk.

2017. jan. 27. 12:54
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha tartósan nem sikerül, akkor biztos nem örülnék, elvégre azért vagyunk ketten, hogy mindkettőnknek jó legyen. Nem tudom, szakítóoknak nem szakítóok, próbálnék mindent megtenni érte, hátha összejön, de egy idő után rosszul érezném magam miatta.
2017. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Alakul az, ne aggódj. Az én kedvesemnek elég szar tapasztalatai voltak, és volt vagy 2 hónap, amíg először lett valami orgazmusa, de egy évvel később már meg sokkal magasabb szinten lett, és - remélem - még nincs vége.

A szakítás fel sem merült: türelem és igyekezet.

Nem lehet elvárni ilyet, el kell lazulni a nőnek, de úgy általában nem arra az egy órára, úgy általában.

Sok sikert!

2017. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Csak hüvelyi orgazmusod nincs, vagy csiklós se? Mert az előzőre kevesebb nő képes, nekem se volt még soha, viszont nyalástól/csiklóizgatástól hatalmasakat élvezek és sokszor megy egymás után. Sajnos sok férfi úgy gondolja, hogy ha behatolástól nem élvezel sikítva 2 percen belül, akkor selejt vagy, mert a csiklói orgazmus nem teljesértékű.
2017. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!