Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire zavarna kapcsolatban, ha a párotok nem tudna eljutni a csúcsra?

Figyelt kérdés

(Inkább a kapcsolatra való hatásai érdekelnek, ezért a párkapcsolatok témába raktam)

Szóval ha a partneretek nem tud elmenni soha, az titeket zavarna? (Feltéve, hogy egyébként élvezi és kívánja az együttlétet) Vagy tolerálnátok? Vagy csak egy darabig tudnátok elviselni? Esetleg szakítóok? Vagy nem is érdekelne? Magatokat hibáztatnátok? Mit éreznétek?


2017. jan. 27. 10:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
14 vagyok. Kérdező, akkor szerintem keress rá valami megoldást, mert ez sem neked sem a partnerednek nem jó. Pszichológus, szexuálpszichológus, szexológus, biztos van erre valami megoldás, nem egyedi vagy ismeretlen az eseted. Szerintem keress valami szakembert.
2017. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

#19

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, ennyi idő alatt a közelében se voltam.... Se az exeimmel, több év alatt se.


#20

Semmilyen sincs.


#21

Írtam hogy nem engedhetem meg magamnak a szakembert, pedig tudom hogy kéne és jó lenne :(

2017. jan. 27. 17:25
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem életemben egyszer volt hüvelyi orgazmusom, és sajnos azóta sem :(

Pedig sokkal intenzívebb érzés, mint a csiklòi.

2017. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!