Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom sosem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sosem akar velem iszogatni, ez normális?

Figyelt kérdés
Amikor a barátainkkal vagyunk, szó nélkül benne van a buliban, sőt gyakran ő a felbujtó fél, de amikor kettesben vagyunk soha nem szeretne az én társaságomban is iszogatni (ez immár másfél éve). Mitől lehet ez? Velem nem érzi magát olyan felszabadultan? Nem vagyok elég jó társaság egy iszogatáshoz?

2017. jan. 27. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Kettesben nem olyan jo buli, mint tarsasaggal szerintem.
2017. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 llorTllorT ***** válasza:
68%
mondjad a mukinak vagy iszogat veled vagy kénytelen leszel engem meghívni hogy iszogassunk együtt
2017. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
64%
Pedig szerintem kettesben is iszonyat jókat lehet szórakozni, ha adott a baromságra fogékony nő és férfi. Nyilván nem olyan, mintha egy 5-6 fős társaságban röhögnénk szarrá magunkat minden baromságon. Egyébként utóbbit preferálom én is.
2017. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem se az enyém, de én erre ezt mondom: szerezz barátnőket és járj el velük! :)
2017. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben semmi kirívó nincs! Haverokkal,és barátokkal sokkal felszabadultabb az ember,persze nem kizáró ok az,ha ketten vagytok,csak lehet ő nem az a "meghitt"-es típus! Nemszeret nagyon romantikázni,mert ha kettesben vagytok,akkor előbb-utóbb az lessz :D
2017. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában mi sem iszogatunk kettesben, hanem inkább barátokkal, de végül minidg külön vonulunk és arról beszélünk hogy mennyire szeretjük egymást :D

Szóval nem tudom, vondd félre picit olyankor néha.

2017. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam pont fordítva van. Barátnőm nem akar velem inni, hiába kértem ill. hívtam már sokszor. Bezzeg ha a haverjai hívják akkor nincs kifogása ellene, és simán be tud rúgni.
2017. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!