Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem sérti a fületeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem sérti a fületeket, mikor egy nő beszél a párjáról, és "uram"-nak nevezi?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt mondani ? Mi ő,valami szolga,akinek van egy ura ? Uram így,uram úgy,nagyon idegesítő tud lenni az ilyen.Ti hogy nevezitek akivel együtt vagytok ?
2017. jan. 30. 13:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én csak az ágyban szoktam így hívni a barátom, amikor szex közben játszunk. Egyébként eszebe sem jutna és nekem is fura kicsit
2017. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Azért azt mégsem mondhatja, hogy a f@ßim, k@nom.

Az úr nem azt jelenti, hogy feljebbvaló, hanem, hogy alapvető tiszteletet megadsz a másiknak. Az uram pedig egy kedves kifejezés a férjre.

2017. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ráz tőle a hideg, de azt csinálnak, amit akarnak...
2017. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%
Engem a kollégák szoktak Uramnak hívni....Az asszony csak apucinak...
2017. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy a feministákat utálom...Ne felejtsd el, a királynak van nagyobb hatalma....
2017. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Mert az "asszony" pl mennyivel különb, ha komolyan mondja valaki?

Poénból uramozom, vagy azt mondom rá, hogy "az ember". Egyébként meg a párom, vagy a neve.

2017. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mai napi facepalm :D


Nem idegesít :) felesleges mindent ennyire véresen komolyan értelmezni, hogy ha valaki a párját uramnak hívja, az tutira a szolgája... gyerekek ne már.

2017. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Inkább arról írjki kérdést, meg töprengj el, hogy téged miért zavar ez. Sokkal érdekesebb dolgok sülnének ki.
2017. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Érdekesen hangzik, fiatalabb korosztályból eddig csak a 8 általánost vagy valamilyen szakmunkást elvégzett nőtől hallottam eddig ezt az "uramozást" vagy a srác mondta, hogy megyek mert vár az "asszony". Volt vagy 17 éves a gyerek. Egyébként nem zavar, felőlem mindenki úgy hívja a párját, ahogy akarja.
2017. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem zavar, szerintem csak simán hülyén hangzik, kb. amikor a (húszas évek elején járunk) barátaim asszonyozzák a párjukat. Nyilván egymás között nem így hívják egymást, ha meg társaságban így emlegetik a párjukat, egészségükre, meg egyébként sem komoly a dolog a legtöbb esetben. Ha viszont komolyan gondolja, akkor elég meredek.
2017. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!