Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem az oktatómba.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,ő kb 30, maximum 35 éves..folyton várom a vezetés órákat, együtt nevetgélünk,kikapcsolódok és stb..De mostanában folyton célozgat hogy mllyen jól nézek ki, és menjünk bulizni,át hozzá stbstbstb... Az a baj hogy nem tudom hogy viccből mondja-e vagy másoknak is,de most lesz a forgalmi vizsgám és attól is félek hogy többet utána nem látom..azt tudom hogy nincs barátnője..mit tegyek?
2011. ápr. 24. 17:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem csak viccből mondja :) nézd..aki mer az nyer (jobb esetbe) amikor mondja, hogy menjetek bulizni,egyszerűen kérdezd meg, Hogy oké, hol és mikor? aztán majd lesz valami.
2011. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

jaj bele ne menny könyörgöm. Hidd el minden oktató meg akarja dugni a tanítványokat....ez tényleg komoly. Ez a pasas minden kis tanítványának vetít, aztán majd bejön valamelyik. Mikor én tanultam vezetni, direkt egy vén fószert választottam, akiről tudtam, hogy nem ilyen. Soha

nem volt gond vele, és mivel régóta a szakmájában volt, meg is tanított jól vezetni.

Tényleg ne menj bele ebbe a játékbe, ha nagyon nyomul keress új oktatót. Amúgy hidd el ez nem szerelem! Ezek a pasik nagyon tudják mit kell mondani egy fiatal lánynak, aztán meg úgy kihasznál.....

2011. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindenhonnan azt hallom hogy az oktatók ilyenek.. persze én sem reagáltam neki soha egyértelműen de még 1 alkalmat találkozunk és vége.. (HA ÁTMEGYEK A VIZSGÁN PERSZE) de annyira aranyos és ááh..még annyit tudok róla hogy néha oda jár edzeni ahova én..
2011. ápr. 24. 17:59
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az enyém nem ilyen.
2011. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Sok aranyos korodbéli fiú van, inkább azokra koncentrálj. Hidd el nekem. Kár lenne egy ilyennel összeállni, gondolom a család sem örülne, jogosan persze.
2011. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szerintem picit azért is vonzódom hozzá mert a korombeli fiúk mind komolytalanok voltak,sokat csalódtam,és picit felnézem rá mert "érettebb.."
2011. ápr. 24. 18:15
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig bukj meg és akkor talizhatsz vele:D
2011. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha igazán érett férfi lenne, akkor nem csapná egy fiatal lánynak a szelet, hanem már boldog férj és apuka lenne!!!Nem véletlen nincs családja.....,mert egy link alak. A döntés a diéd, én akkor is lebeszélnélek.
2011. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Elozonel a pont, nemtom miert kellett ezt a kerdest kiemelni:D
2011. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ne tegyél semmit és bánhatod, vagy tegyél valamit és akkor lehet hogy megbánod. ki tudja? csak azt tudom én mit csinálnék a helyedbe. én elmennék vele, max egy strigula leszel, az is több mint a semmi.
2011. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!