Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Beleszerettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Beleszerettem az oktatómba. (? )

Figyelt kérdés

Néhány hónapja elkezdtem egy tanfolyamot, az oktatónk egy nagyon kedves, türelmes úriember. A gond ott kezdődik, hogy ő 33 évvel idősebb. Nagyon vonzódom hozzá, rengetegszer rám mosolyog, nagyon jól kijövünk egymással. neki barátnője van, nekem nincs senkim. Alig várom, hogy újra láthassam, és megőrülök érte... Tudom, hogy ez így nem helyes a korkülönbség miatt sem, meg hát ugye a tanár-diák kapcsolat...

Mit tegyek? hogyan legyek ezen túl? :( Nagyon rossz így nekem.


2011. jún. 10. 23:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

33 év, az már azért túl sok:S Szerintem neked inkább csak valaki hiányzik, de nem konkrétan ő, de mivel kedves meg stb. rá irányítod ezt a hiányérzetet. Próbálj meg korodbeliekkel ismerkedni.

De ezt az oktatót felejtsd el!

2011. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

rúgd tökön, ha nem akar téged...

viccen kívül (ja, rossz a humorom)

A legjobb lesz, ha megpróbálod elfelejteni. Keress magadnak srácok között valakit, aki mondjuk egyidős veled, de max 3 év... az még átlagos c(:

2011. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Bár ennyire egyszerű lenne...
2011. jún. 10. 23:50
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Nézd, én nem ítélem el a tanár-diák kapcsolatot (emberek vagyunk), pláne ha mindkét fél elmúlt 20. (és mondjuk már nem is tanít)


De a 33 év az nagyon-nagyon sok. És hidd el, ő nem a nőt látja benned.

2011. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
nem biztos az, hogy reménytelen a dolog. A férfi nem nős, csak barátnője van!!! Te meg.. hány éves vagy? Hülye konvenció hogy kinek mennyivel kell vagy nem lehet idősebbnek lennie. Akit szeretsz, annál mindegy, hány éves!!! A tanár-diákban pedig ahogy előttem írták nincs semmi rossz, előfordul az ilyen. főleg egy tanfolyamnál, nem gáz szerintem. persze meg kell ismerned a férfit, hogy rájöjj, mit érez irántad. puszi :)
2011. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok. Igyekszem őt megismerni, rengeteget beszélgetünk, sok közös témánk van, és hasonlóan gondolkodunk dolgokról. :) Persze, tudom, ez nem jelent semmit...

köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 11. 16:35
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Te jó ég, én is ennyi idős vagyok, ez a "bácsi" idősebb apámnál:S
2011. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez furcsa(az előző, és a Hozzá hansonló véleményen lévők válazsa). Mintha a szerelmet határok közé lehetne szorítani. Ha beleszeretsz valakibe, nem érdekel a kora! És miért ne szerethetne bele egy nála sokkal idősebb férfiba? Csak mert nem szokványos? Régen az volt a szokványos, hogy a lányok tizenévesen házasodtak, ma meg már furcsának tartanánk őket. Nem ezeken múlik egy kapcsolat sikere.
2011. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Mindketten felnőttek, ha egyiküket sem zavarja a másik kora, titeket miért zavarna?
2011. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az, hogy annyi idős, az nem jelenti azt, hogy annyinak is néz ki... sőt... sokan példát vehetnének róla, hogy nincs "eltrottyosodva" mint a vele hasonló korú férfiak többsége. :) ezt csak úgy mellesleg...


Számomra is nyilvánvalóvá vált, hogy az érzelmeknek nem tud parancsolni az ember. Én sem "direkt" szerettem bele, és egyébként az én apámnál is idősebb, de valahogy nem érdekel!! Hiányzik és a világ végéig is követném.


Most már csak azt kell kideríteni, hogy vajon ebben is egy hullámhosszon vagyunk? :)


Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

2011. jún. 12. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!