Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem engedik el a párjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem engedik el a párjukat sehova miért csinálják ezt? Ez normális dolog? Egyáltalán mi a normális?

Figyelt kérdés

Tegyük fel együtt élsz valakivel van gyerek is.

Te mennél erre arra munka után, barátokhoz stb de nem enged el a párod. Vagyis már nem is hozod fel a témát mert tudod hogy úgyse mehetsz. Ez mire jó ?


Akik nem engedik sehova a parjukat azok miért teszik?

Azért hogy ne csalja meg őket?

Szerintem aki megakar csalni az ha el engeded ha nem , úgyis megfog csalni.


Nekem ha lenne egy párom és lenne gyerek, munka után nem mondanám azt neki hogy csak itthon lehetsz és sehova se járhatsz csak dolgozni mert családod van.


Hétvégén meg nyugodtan mehet bulizni meg oda ahova akar.


Szerintetek mi a helyes?


2017. febr. 3. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ezt a két embernek kell eldönteni maguk között.

Én is úgy gondolom,mint a többiek,hogyha otthon van az egyik fél a gyerekkel,akkor rohadtul nem fair minden nap elmenni munka után szórakozni+hétvégén is.Azt a gyereket ha közösen vállalták,akkor igenis vegye ki mindenki a részét a felelősségből.

Nem azt mondom,hogy gyerek mellett sose menjen el szórakozni.Dehogyis,menjen , de megvannak a határok szerintem.

Általában úgy szokott lenni,hogy a nő otthon van egész nap a gyerekkel,várja hogy a párja hazaérjen is kicsit együtt is lehessenek, de a pasinak esze ágában sincs hazamenni, inkább a munkatársaival menne inni,akikkel amúgy egész nap együtt van? Jó hogy ha a másik félnek nem tetszik és végső elkeseredésében azt mondja,hogy ne menjen... Nekem sem tetszene így.

De mondom, alkalmanként belefér, de ha minden nap menni akarna, alig lenne már velem, a gyerekre is szarna akkor részemről ott lenne a vége.

De ha ezt már magyarázni kell,ott régen rossz.

2017. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként minden társaságban van egy örök agglegény,aki nem bírja megérteni,hogy a barátainak van feleségük,családjuk, nem érnek rá minden nap inni menni.
2017. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es válaszoló

Teljesen igazad van... Minden társaságban van egy ilyen ember. Sőt nálunk még le is szidja a férjemet hogy mekkora papucs hogy otthon marad nekem segíteni...

2017. febr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!