Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal kezdeném, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal kezdeném, hogy van három fiam, szerető feleségem, tűrhető életünk, egészségünk. Viszont szeretném ha lenne egy kislányom. Ez a érzés nem tudom miért van. Hogyan, és mikor múlik el ez az érzés?

Figyelt kérdés
A feleségemmel szerettünk volna egy kislányt, de nem jött össze. Neki nem lehet már gyereke, megcsalni nem fogom, különben is Vele szeretném ezt megélni. Mivel nem lehetséges próbálok nem gondolni erre, de mikor barátomnál látjuk a kislányukat mindig előjön. Mitől vannak ezek az érzések?
2017. febr. 5. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Orokbefogadas
2017. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A béranyaság lehetne még, de nem tudom ez Magyarországon legális és lehetséges-e. És erkölcsös-e. Vagy elfogadni és örülni a 3 fiúnak. Az érzések a következőtől vannak: Mondás: "Egy férfinak legyen fia, egy apának legyen lánya." Mert "férfi" és "apa" is szeretnél lenni.
2017. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert a lányok másképpen szeretik az apjukat, mint a fiúk. Te vágysz a másik érzésre is. Teljesen normális érzés.
2017. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a kérdés már volt. Miért gondolod, hogy más válaszokat kapsz most?
2017. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehetne is a feleségednek még gyereke, három fiú után kicsi az esély, hogy a negyedik lány lenne. Szokták mondani, hogy a gyerek neme az apától függ, ő "tudja megadni" a kellő gént hozzá, X-et és Y-ont is - viszont ritka kivétellel ha több azonos nemű gyerek születik, akkor utána már nem fog ellenkező születni, apukának "ez jutott" az erős génekből.


Apám pl világéletében fiút akart, már helyettem is. Négyen vagyunk lánytestvérek. =)


Szóval a "múljon az érzés" dologhoz ezzel is vigasztalhatod magad, hogy három fiú után aligha születne lányod. (Nagyon kicsi eséllyel.)

2017. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tudom, van e erre tudományos alátámasztás.. de pl mi 4-en vagyunk testvérek, 3 lány, és 1 fiú... a szüleim már a 3.-ik lányt is fiúnak akarták, de nem... és megpróbálták még egyszer, és fiú lett.
2017. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a feleséged is szeretne még egy gyereket és nektek sem gond anyagilag és lenne is helyetek még egy gyerekre,akkor fogadjatok örökbe.

Viszont ha nem lenne már több szoba, vagy csak nem lenne elég pénzetek még egyet eltartani,akkor el kell fogadni.

Reméletőleg lesznek majd unokák,azok közt csak lesz majd lány is:)

A papám is szeretett volna lány gyereket,de csak apukám született. Végül megkapta a lányokat az unokákon keresztül,csak lány unokái vannak.

2017. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

[link]


A gyerek neme azon múlik, hogy a petesejtet megtermékenyítő férfi ondósejt a női X vagy férfi Y kromoszómát hordozott-e.

Szóval lehet, akárkivel lennél, sanszos, hogy akkor is fiú lesz, mivel az apán múlik.

2017. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 Linkelt helyettem más, és nem keresgélek, de anno egyébként gimiben humán bioszból is ezt tanultuk. :) Statisztikákat nem tudok pontosat, ezért is átlagot írtam, természetesen én is ismerek olyat, ahol három gyerek után lett más a negyedik, de ez a ritkább.
2017. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Anyagilag stabilan állunk, hely is lenne egy kislánynak.
2017. márc. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!