Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kevésbé lennél válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevésbé lennél válogatós több barátnőd/barátod lehetne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 17:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
a válaszokban merült fel a gyávaság ,én nem írtam a róla a kérdés itt nem erről szól...de akár ez is lehetne a mondanivaló alapja.
2010. máj. 16. 15:07
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert én akkor sem kellenék senkinek. :( Amúgy annyira nem vagyok vűlogatós. :)
2010. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Több lehetne, de nem mindegy, hogy egy lány szép, de közben egy hülye plázacica, akivel 2 értelmes szót se lehet váltani.
2010. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem beképzeltség lesz amit írok,de ez az igazság..:/

Nagyon sok fiút küldök el,nagyon válogatós vagyok:/

Nap mint nap küldök el fiúkat,nem szórakozok velük,ha nem tetszenek egyből megmondom hogy max csak barát:/

Elég szar ez így,de ez van...Ha kevésbé lennék válogatós,akkor ennyiből már nagyon sok barátom lehetne..De nem,keresem az igazit^^

2010. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én meg rengeteg csajt küldtem már el. Bár mikor 1éjszakáztam annyira nem válogattam, de lássuk be, az ember igenis meg kell h válogassa azt akivel járni is akar. Nem tini korban gondolom feltétlenül, mikor tombolnak a hormonok, hanem mikor már az ember azért jön össze vkivel, mert komolyan is gondolja. Csak nem bízol meg te sem a végtelenségig bárkiben, tehát alap h megválogatod kinek szavazol annyi bizalmat ami szükséges 1 kapcsolathoz, elvégre sokat veszthet rajta az ember ha rosszul dönt. Legalábbis érzelmileg. Ezért én rengeteg csajt koptattam már le, de volt olyan is akit csak szimplán külsőségek miatt. Sokan...nagyon sokan megszóltak ezért, h ha így folytatom sosem lesz senkim. Volt olyan csaj aki azért veszett össze velem, mert kiakadt rajta h ő nem talál magának senkit én meg még vagyok olyan öntelt h válogatok is a lehetőségek közül ahelyett h örülnék nekik és élnék velük. Dehát ez van... Am így is találtam bnőt, szal sztem semmi gond azzal ha az ember válogat. Legalábbis ha van miből.


"életművész"

2010. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!