Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem akarok majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha nem akarok majd a családjával találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel lehet összejovunk.

Az a helyzet hogy én nem akarok a családjával jóba lenni. Zárkózott vagyok de nem is azért hanem azért mert neki már volt egy élettársa tőle van egy gyereke és én nem akarok a második menyecske lenni.

A barátait szívesen megismerem sőt még a rokonait is, de a szuleibol és a testvereibol én nem kérek.....

De mennyire gáz ez szerintetek?

Meddig mehet majd ez így?

Pl ballagás vagy valami családi ünnepség van és oda egyedül megy nélkülem ez milyen már???


2017. febr. 7. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gáz!Előbb utóbb fel fog tünni nekik hogy nem keresed a társaságukat.Azt fogják mondani hogy egy beképzelt köcsög vagy.
2017. febr. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha sima elõîtéleten alapul ez a késztetés nálad akkor elég butácska vagy. Szülei szemében nem akarsz a második barátnõ lenni de az elsõ s a párod gyerekét elfogadod, neveled ha jön s párod is kell îgy?

A kettõ üti egymást. A múltját vagy elfogadod vagy hagyd ott.

2017. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hàt elég gàz.
2017. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"és én nem akarok a második menyecske lenni." Neked ez a legfontosabb a kapcsolatotokban?Szerintem elég éretlenül állsz a dologhoz.
2017. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gáz is, szánalmas is, gyerekes is.. Sorolhatnám. De csináld csak, remélem hamar megjön az esze az ürgének és kivág, mint azt a bizonyos macskát. Te meg majd akkor kezdd el a párkapcsolatosdit, amikor képes vagy felnőtt emberként gondolkodni.
2017. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!