Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival aki német diszkontáruházban dolgozik?

Figyelt kérdés
Magyarországon dolgozik a két nagy német diszkontáruházlánc egyikében. Nem lenne ciki hogy ilyen a munkája?

2017. febr. 7. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem erdekel. Szeressen es azert ertelmes legydn

Parom mernok, es nem a fizetese erdekel v a statusza. Az ahogy tervez es szamol....felizgat h okos.

De az se erdekelne ha kukasbacsi lenne.

En orvos vagyok majd eltartom. :D

2017. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne ciki? Attól függ mit dolgozik, ha piti munkát akkor nem érteném hogy mire jó neki. Ha csak oda veszik fel és nem is érdekli semmi akkor az zavarna. Elég drága hobbijaim vannak, havonta többször utazgatok külföldre, wellnessezni, ha a saját részét nem tudja állni és sose tart velem az már baj. Én nem fogok lemondani a hobbijaimról.
2017. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
25 ev alatt diakmunkanak elmegy.
2017. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a munkájával szoktunk egymásnak összeházasodni, hanem magával az emberrel, és azért, mert szeretjük. Ha nem szereted, meg úgy is érzed, hogy nem lenne esélye meghódítani, hogy beleszeress, akkor ne gyere össze vele. Szerintem ez ilyen egyszerű.
2017. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak nem a Budaörsi Aldiban? :D

pont tegnap láttam egy 35-40 közötti férfit a pénztárban, ki nem néztem volna belőle, hogy pénztáros.

2017. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelne a munkája. :)
2017. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!