Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.3 hete lefeküdtem védelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.3 hete lefeküdtem védelem nélkül "párommal" mi lesz most?

Figyelt kérdés
A menstruációs naptár szerint akkor közepes esély volt a terhessegre és már azóta ezen kattogok. Nem jelentkezett semmi tünet tudom egyénenként változó. ( Mellesleg kivette ) de azért mégis parazok ilyenkor plusz lett huvelygpmbam ami már halistennek alakul. Ma azt tapasztaltam hogy úgy fáj a hasam ahogy szokott amikor megfog jönni plusz verzek ( 3nappal hamarabb jött meg ) mondjuk nálam vagy késik vagy pontosan jön még vagy hamarabb akkor most nagyvaloszinuseggel abbahagyhatom az aggodast?

2017. febr. 7. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tesztről hallottál már?
2017. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod eldonteni, hogy epp menstrualsz-e vagy sem? Ha kiveszi keves az esely a terhessegre nagyon. Plusz menstrualsz. De ha ekkora tragedia lenne a terhesseg, akkor ne szexelj vedekezes nelkul.
2017. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"de azért mégis parazok ilyenkor plusz lett huvelygpmbam ami már halistennek alakul"


csak én nem értem ezt a mondatot?

2017. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1: igen hallotam de elvileg ilyenkor még nem mutatja ki azt olvastam

2: elkapott a hev minket fel eve járunk és ez volt a harmadik közös alkalmunk

3: bocsánat a elcsépelt fogalmazasert csak nagyon remeg a kezem.

2017. febr. 7. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Gratulalok. Butabb vagy mint egy krumpli
2017. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor téves infót olvastál. 3 hét után simán kimutatja.
2017. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Majd 9 hónap múlva lesz egy csodaszép eredménye annak, hogy elkapott a hév. :)
2017. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a teszt már biztosan kimutatná, de így nem valószínű, hogy terhes vagy.
2017. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nogyogyasz a tuti ha ennyire remegsz akkor miert nem mesz biztosra?????? Itt senki a budos eletben nem tudja megallapitani hogy az vagy e. Es az se lenne szerintem megnyugtato ha itt mondenki azt mondana aaaa nem vagy az... akkor elhinned (de most komolyan)???
2017. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

El kéne gondolkozni,hogy milyen módon védekezzetek és ahhoz tartani magatokat.

Amíg nem akartok gyereket,addig igenis felelőtlenség védekezés nélkül szexelni.Ez mindkét fél hibája

De én úgy vagyok vele,hogy legalább a nőnek legyen esze és mondjon nemet ilyenkor, az ő testében kezdene majd növekedni a baba,neki kéne kihordani és valószínűleg felnevelni is, a pasik szoktak lelécelni ilyenkor.

Úgyhogy én azt mondom,legalább neked legyen eszed és ne menj bele védekezés nélkül,ha még nem állsz készen egy gyerekre.

Abortuszra gondolom nem akarnál menni.

Egyébként csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért

2017. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!