Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már lefeküdtem vele elsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már lefeküdtem vele elsőre mivel tudom visszafordítani a helyzetet?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy egy férfivel összeismerkedtem és le is feküdtünk. Nem egyszer már. Nem gondoltam, hogy többet fogok érezni, de olyannyira megfogott, hogy szenvedek a hiányától. Mondta hogy neki ez elég könnyű volt, hogy egy kettőre ott voltam.

Innentől, ha hideg vagyok, akárcsak ő... talán meg tudom fogni?

Ez az első ilyenem egyébként, és az utolsó is...

22N


2016. jún. 15. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez a vonat már elment. Könnyű vérű csajnak gondol, nem akar tőled semmi komolyabbat.
2016. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Sehogy, de elárulom, ha később feküdtél volna le vele, akkor se akarna tőled semmi komolyat. Mindkét komolyabb kapcsolatomban igen hamar túl voltunk ezeken a dolgokon már az elején, és függetlenül ettől akartak tőlem komolyat a férfiak.

Egyáltalán nem ettől függ, mit akar tőled a másik.

2016. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 cukilányka 0.0 ***** válasza:
47%
No reset button on the pussy.
2016. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amit keresel azt időgépnek hívják
2016. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Az hlyeség, hogy ha elsőre lefekszel vkivel, akkor onnan már lőttek a dolognak.
2016. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"cukilányka 0.0 nevű felhasználó válasza:


No reset button on the pussy."


Az a baj, hogy jellegzetes a neved és amióta előjöttél vele, hogy prosti vagy, minden válaszod kissé cinkes :)

2016. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert buszke hogy 20 evesen ezren megkurtak. Hasznos valaszt sosem adott meg senkinek.
2016. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Áh, túl hamar tettétek meg, de hát ez van. Jó volt, szép volt, lépj tovább.


Velem bajban lettél volna, mert én elsőre nem megyek bele, sőt megkérdezem magamtól később, hogy "biztos, hogy az vagy akinek gondoltalak?"

2016. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
22 évesen több ésszel kéne rendelkezned. :] Csak úgy oda dobod magad, mint egy darab koncot? Drága lett a tanulópénz, legközelebb légy megfontoltabb!
2016. jún. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam tőle többet. :) Tanulni jó volt belőle az biztos...
2016. jún. 16. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!