Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hagyja sok férfi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja sok férfi hogy egy nő élősködjön rajta?

Figyelt kérdés
Lány tök csóró, semmije nincs és egy gazdag pasi mellett van aki pénzeli és így jól érzi magát anyagilag.
2017. febr. 9. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert a pasinak megéri, ne irigykedj!
2017. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert jól néz kia csaj és az olyannak minden jár...
2017. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert a pasinak nem kiadas amit a csajta kolt, de cserebe van egy csinos noje akivel akarmikor szexelnek. Ha nem szereti a csajt es komolyabbra vagyik, akkor kiteheti akarmikor.
2017. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én lány létemre "csóró" vagyok de nem élősködtem még egy pasin se, nem is szándékozom.

Kérdésre válaszolva: Mert jó nekik így. Gondolom.

2017. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert bírja a pénztárcája és így gyakorlatilag saját bejáratú prostija van, ami nem annyira gáz, mint egy igazi útszéli.
2017. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ki hogyan éli meg. Én szeretek egy nőt, jó vele, nekem öröm, ha adhatok és látom, hogy örül.

Azt viszont utálom, ha le akarnak húzni. Azért, hogy ledobja a bugyit, azért egy nő sem kap semmit tőlem.

2017. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Mert mással nem tud megfogni egy nőt, csak a pénzével...
2017. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert utána tudnak miért sírni a gyakorin, hogy a nőknek csak a pénz kell.Azt nem ismerik fel, hogy ők adták a pénzt a nőknek.
2017. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megfelel neki ez a felállás.
2017. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi kôzôd van hozzà? Ja ,semmi.
2017. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!