Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin oda tévedt a keze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin oda tévedt a keze de lehet észre se vette vagy csak úgy tett?

Figyelt kérdés

Először fogta a combom utána meg a keze oda tévedt ahová nem kellett volna így rá tette vagy nem is tudom , aztán mikor nevetett majdnem a lábam közé ment a feje vagyis oda hajtotta :D

Szerintetek ez a fiú szexen kívül mást nem akar???


29 éves a fiú


2017. febr. 9. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a tini kategória. Ikszdé
2017. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát, kérdező, igazán szánalmas, hogy szerinted ez vicces.

Én nem lennék rá büszke, hogy ha akarna kettő perc alatt megfektethetne, mert annyi tartás nincs bennem, hogy rászóljak.


Te tudod, nekem volt randim ilyen sráccal (folyton a combomat , meg a melleimet fogdosta, hiába szóltam rá), és kb. két óra után közöltem vele, hogy akkor végképp békén lehet hagyni, mert nem egy tárgy vagyok, akihez csak úgy hozzáérhet. Még kb. két hétig rinyált utánam, de pont szartam rá.

2017. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!