Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Mennyire illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Mennyire illik személyeskedni emberekkel?

Figyelt kérdés
Mármint nem úgy értem hogy meglátom és egyből neki állok egy dologgal, hanem oda megyek hozzá, és elkezdünk beszélgetni, aztán kis idő után megkérdezem tőle hogy lehetne e néhány személyes kérdésem, és ha még azt is válaszolná hogy igen..mennyire élhetném bele magam? Szóval van e határ? Vagy ha az elején egy enyhébb személyes kérdésekre szépen válaszol és látom hogy nem érez kellemetlenséget..akkor rá lehet térni a durvábbakra is? Nem lenne gáz? Csak szimplán őszinte kérdéseket szeretnék feltenni :/ Segítsetek légyszíves

2017. febr. 9. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne személyeskedj. Gusztustalan dolog.
2017. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttél a dzsungelből? Tüsszentés elött a kezedet tedd a szád elé! Én nem, nem illik!
2017. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz rögtön a legelején személyes kérdéseket feltenni?
2017. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez azért annyira nem preferált.

Mondjuk egy pár beszélgetés után már lehet személyesebb hangvételű is a dolog, de első eresztésre nem túl bölcs dolog.

2017. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A személyeskedés nem ugyan az mint hogy személyes kérdéseket teszel fel. Előbbi bunkó dolog, utóbbi nem. Max nem válaszol, ha nem akar, nincs gond azzal ha érdeklődsz a másik ember iránt. Viszont a tapintatra azért figyelj mer könnyen érezheti a másik fél vallatásnak. Véleményt a kapott válaszokra ne mondj, csak ha kérik.

30/f

2017. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom, ha kérdezgetnek. A spontán és kölcsönös kommunikációt szeretem. Ha valaki elkezd kérdezőbiztosként faggatni, kb. 3 kérdés után lesz ellenszenves az illető.
2017. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már volt néhány beszélgetésünk, És lenne hozzá egy személyes kérdésem, amit még én se tudom hogy feltegyek e...Mert ha mondanám is neki, akkor se rögtön a kérdést.. Hanem hogy "-Hallottam rólad egy két dolgot...." vagy valami hasonló... Persze azt nem mondanám el hogy kitől :/
2017. febr. 10. 06:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan, akivel megismerkedtem (első beszélgetés 6 óra chaten) és elég bensőséges dolgaival képbe kerültem, kérdezni sem kellett, egyszerűen akkora volt a bizalom köztünk elsőre (máig sem értem miért). Szóval, ha úgy érzed, hogy kialakult egy megfelelő bizalmi szint, akkor kérdezhetsz olyat is, ami személyes, nem függ attól, hogy hányadik találkozó. Én úgy szoktam megoldani, hogy előtte ilyet írok: "szeretnék valami személyeset kerdezni, ha nem baj, ha nem akarsz, nem válaszolsz rá". Eddig még mindig kaptam választ.
2017. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!