Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy 'rázzam le' finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy 'rázzam le' finoman?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória. Szoval megpróbálom a helyzetet felvázolni: egy Apple Facebook csoportban egyszer kialakult valamiről egy vita, mar nem is emlekszem miről es belajkoltam egy srác kommentjet aki kis idő múlva bejelolt es ramir. Kérdezgetett a témáról úgyhogy eleinte válaszolgattam is neki, de egy idő személyes kérdések is lettem rólam. Eleinte ezekre is válaszoltam, de egy idő kezdett sok lenni. Szinte naponta ramirt, es ha nem válaszoltam többször is. Szilveszterkor megsértődött mert fiuk is voltak a bulizos tarsasagomban stb. Egy idő utan egyre kevesebbszer majd egyáltalán nem válaszoltam neki, azonban meg igy is ir legalább kétnaponta, instagrammon követ es kommentál a képeim ala.. Mar nekem ez nagyon sok. Alapból nem szeretek interneten beszelni, se barátkozni se ismerkedni. Eleinte barátilag irtam neki vissza, azonban a szilveszteri eset meg hogy azt kérte menjek el hozza (?), mert mas városban lakik es talalkozzunk rámutatott hogy talán o mást gondolt. Viszont en abszolút nem. O amugy is most végzős míg en mar egy jo ideje egyetemista. Leszeretnem neki irni valahogy, finoman, hogy ne beszeljunk mert nem szeretnek, illetve idegesit, de jol jönne pár ötlet. Eleinte arra gondoltam letiltom, de tudom hogy az nagy bunkosag, viszont mar konkretan az agyamra megy.

20/L



2017. febr. 11. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy bocsi, de te csak udvariasságból válaszolgattál, de nem vagy az ismerkedés híve. Az gondollm világos, hogy nem kellett volna visszajelölnöd, elvégre nem az ismerősöd. :)
2017. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Vagy még jobb, kérj meg valami havert, hogy jelöljétek be egymást, mondjuk hogy bonyolult kapcsolatban vagytok. ;)
2017. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

"Figyelj, úgy látom, te többet akarsz tőlem, és ez frusztrál, mert én nem. Mindig te írsz nekem, akkor is, ha én vissza sem írok. Úgy érzem, ez már mértéktelenül sok. Ha gondolod, a netes ismeretség maradhat köztünk, de légyszíves ne írj annyit, és talizni sem szeretnék."

Ha erre sem hallgat, akkor nyugodtan törölheted.

2017. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos az ilyet nem nagyon lehet finoman lerázni. Írd le neki őszintén amire gondolsz, amit szeretnél, sajnos nincs nagyon könnyebb út. Ha finom próbálsz lenni azt lehet nem érti meg vagy nem akarja megérteni és elengedi a füle mellett. Szóval írd meg neki, hogy ez neked már sok, sőt kifejezetten zavar téged, és te nem akarsz többet sőt nem is akartál. Sajnos túl kell esni az ilyenen.

20/F

2017. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első észrevételem: csak azért jelzem, mert egyetemista vagy: a le szeretném neki írni-nél külön írjuk a le seretném-et, mert nem ez tartozik össze, hanem a leírni. Biztos tudod te is.

A fiúnak most már, mivel konkrétan elhív randevúra, meg lehet írni, hogy te mint egy távoli barát szívesen leveleztél vele, de mivel ő még ennyivel fiatalabb, semmi többet ne gondoljon bele ebbe a levelezésbe. (Persze nem tudom, mennyire intelligens a fiú, ha ilyen téren nincs gond vele, akkor akár még egy-két év levelezés után meg is ismerkedhetnél vele, ki tudja... egy-két év ide vagy oda nem számít, sőt sokszor jó sok év sem számít, ha szerelemről van szó.

2017. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Van egy ötletem: próbáld a levelezést magasabb szintre vinni - ha egyetemista vagy - írjál az egyetemi tanulmányaidról, kérjél tőle tanácsot az egyetemi tárgyakkal kapcsolatban stb., és akkor vagy felemelkedik hozzád, vagy otthagy.
2017. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Írd meg neki, hogy ha majd ő is egyetemista lesz, rájön, hogy mennyire nincs idő egy másik városban élő ismerőssel kapcsolatot kialakítani. Ezzel egyúttal azt is a tudtára adod, hogy fiatalnak tartod magadhoz.
2017. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, neked mi a véleményed az egzisztencializmusról? Vagy efféléket.
2017. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!