Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha pasik lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha pasik lennétek hogy csajoznátok; meg ha ápoltság meg sportolás ellenére is állandóan azt mondanák a csajok hogy van barátom?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 12:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
3-mas oké, mondjuk háromszor benéztél a Starbucksba hátha megleled életed szerelmét. Kétszer nem volt neked tetsző csaj, harmadszorra meg ott beszélget egy neked nem tetsző nőtársaságában egy lány, úgy hogy még van szorosan körülöttük kb. 5 ember. Hogy mész oda? Meg buszmegállóban rendben, ott vagy a Népligetben, 10-en várnak a buszra köztük egy lány, aki fülhallgatóval a fülében ül, vagy egy barátnőjével beszélgetnek valamiről. Vagy kinntvagy a Deák téren és látsz egy csajt aki kissé feszült arccal vár valakire, meg kettő épp sétál a metró felé, akkor mit csinálsz? Meg rendben, mondjuk kialakul a beszélgetés, szia épp kávézik/a buszt/barátnőjét várja, blabla van barátja. Ő éppen a 20. lány aki ezt mondja, ezért egyre lehangoltabb a hangulatod és kezd érződni rajtad. Ezek után hogy folytatnád?
2017. febr. 11. 13:33
 12/28 A kérdező kommentje:
Ciammon: és ha nem vagy szuperszimpatikus egyik osztály/munkatársnődnek sem, csak haveri beszélgetések szoktak lenni (de ha ott a helyi magas jóképű szépfiú akkor persze vele feldobottak) és ha elhívod valahova akkor van barátom akkor utána hogy csinálnád tovább?
2017. febr. 11. 13:40
 13/28 A kérdező kommentje:

"Én igényesen öltözködnék, férfiasan nem páva csíra módjára, ápolt lennék sokat mosolyognék és mindig egyenes háttal járnék."


Ezt már tisztáztuk hogy megvan, a mosoly viszont mondjuk annyira már nincs meg mert kaptál 12 csajtól van barátomot és már lehangoltnak, bizonytalannak kezded magad érezni (hogy biztos olyan jó-e ez a férfias ruha, meg a szöveged, biztos hogy elég ápolt voltál-e, biztos hogy jó volt-e az a vicced, mi lehet a gond stb). Ezek után hogy folytatnád?

2017. febr. 11. 13:46
 14/28 anonim ***** válasza:
Először is csak akkor próbálkoznék, ha már letisztáztam magamban, hogy a visszautasítás nem nekem szól, hanem egy első benyomásnak. És hogy nem tudhatják, hogy miylen jó csávót hagynak ki. Na és enneka tudatában cska azoknál próbálkoznék, akik bejönnek mind testileg, mind személyiségileg szimpik.
2017. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

"Volt olyan srác, aki normálisan jött oda..."


Oké mondjuk ez a srác vagy, kapsz egy kamu telefonszámot ami nem csörög ki, vagy facebookon nem jelöl vissza, nem jön randizni, vagy meg sem adja az elérhetőségét, vagy azt mondja hogy van barátja. Ő éppen a 21. lány, az első 20 azt mondta hogy van barátja. Ezután mondjuk megpróbálkoznál azzal is ahogy fogalmazad, úgy hogy "nem vagy normális" jó a combod stb és így a 22. is csípőből elhajt. Ezek után hogyan tovább?

2017. febr. 11. 13:53
 16/28 A kérdező kommentje:

"Először is csak akkor próbálkoznék, ha már letisztáztam magamban, hogy a visszautasítás nem nekem szól, hanem egy első benyomásnak."


Oké, mondjuk ezt mondogatod a 22. elutasítás után is magadnak


"cska azoknál próbálkoznék, akik bejönnek mind testileg, mind személyiségileg szimpik."


Hol és hogyan?

2017. febr. 11. 13:58
 17/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Utcán csak olyan emberhez mennék oda, aki

1. nem a telóját bújja

2. láthatólag nem elfoglalt, nem siet, ráérős, kirakatot nézeget vagy egy helyben áll.


A páromhoz is ezen szempontok alapján mentem oda segítséget kérni. És a mai napig is, bármi kell random emberektől ezen szempontok alapján választok ki embert.

2017. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Ha épp nem egyedül van a lány akkor nem mennék oda. Ha látszólag idegenek veszik körül az nem zavar. De ahogy olvasom a leírásodból és a válaszaidból, eddig sem azzal volt a gondod hogy nem egyedül van a csaj és ne mernéd megszólítani.

Nagyon sokat írod hogy 20-22 visszautasítás után... nem ezt látják rajtad a lányok? Úgy értem, nem feszülsz nagyon görcsösen hogy "hú mi van ha ő is elutasít", vagy "tuti azt mondja hogy van barátom"?

2017. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

"Utcán csak olyan emberhez mennék oda, aki

1. nem a telóját bújja

2. láthatólag nem elfoglalt, nem siet, ráérős, kirakatot nézeget vagy egy helyben áll."


Akkor ha ott egy kirakatokat sétálva a tömegben sétáló nő a Váci utca vásárlóutcában a barátnőjével, látszik rajta hogy van pénze (nála sokkal kevésbé vonzó csajok is már elküldtek jópáran), talán még külföldi is, akkor mit mondanál neki? Van olyan ember az utcán aki egy helyben áll és nem nézi a telefonját és nem is ideges mert várna valakire?


"Hármas vagyok. Ha épp nem egyedül van a lány akkor nem mennék oda."


És van olyan lány a Starbucksban, aki egyedül üldögél és nem is vár valakit? Egyedül nem szoktak üldögélni még csávók sem kávézóban. Nyilván ha már akár csak 1x is elküldtek már nem olyan a hangulatod, mint amikor szépfiú vagy és a csajok rádmosolyognak, szemeznek és még ők hívnak el helyekre.

2017. febr. 11. 17:25
 20/28 anonim ***** válasza:

"Igényesen öltözködnék...."


Engem is elutasítottak nõként jópárszor. Legyintenék és mennék a következ csajhoz. Ha leragadsz minden elutasitásnál nem fogsz nõt találni.

2017. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!