Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha pasik lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha pasik lennétek hogy csajoznátok; meg ha ápoltság meg sportolás ellenére is állandóan azt mondanák a csajok hogy van barátom?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 12:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
És ha már 100 elutasítás fölött járnál és kilennél?
2017. febr. 11. 19:56
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szunetet tartanek. Abbahagynam a vadaszatot es csak azzal foglalkoznek ami szorakoztat. Ha kozben tortenik vmi az jo, de egy idore az aktiv parkeresest felfuggesztenem. Besavanyodottan se pasizni, se csajozni nem lehet.
2017. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
Murphy törvénye... de én is pont akkor találtam meg a párom, amikor azt mondtam, hogy na jó, ne erőltessük ami nem megy. És a páromhoz is úgy mentem oda, hogy nem akartam tőle kapcsolatot. Viszont szépen kialakult minden.
2017. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
És ha eltelne két év, újrakezdenéd a csajozást kissé tartva már hogy megint azt fogják mondani állandóan hogy van barátom és tényleg kapnád sorjában hogy "van barátom" "nem, mert valakivel alakulóban van", "a barátom nem örülne neki", stb. akkor mit csinálnál?
2017. febr. 12. 12:24
 25/28 anonim ***** válasza:
Te mindig ennyit nyavalyogsz? Mindig van a tarsolyodban egy "demivanha". Eleg nehez eset vagy. Akadj le errol a van baratja temarol, ugyanazokat a koroket futod. Ketten is irtuk h tarts szunetet, ne most akard megoldani a jovo problemait.
2017. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én igazából úgy fogom fel a párkapcsolati dolgot, hogy az életben van egy utam amit be kell járnom. Meg kell tanulnom dolgokat, fejlődni, javulni, tapasztalni stb.


A társam az életben, az az ember lesz, aki megismer, megszeret és azt mondja, hogy szívesen elkísér az utamon. Így a direkt keresés nálam nem nyerő opció. Vannak az életben pillanatok, lehetőségek amikor alkalmunk van, hogy kialakuljon valami, elkezdődjön valami. Ha felismerjük azt a pillanatot és megragadjuk, akkor elkezdődhet valami, ha nem akkor elszalasztottuk.


Amikor megismertem a párom, jó helyen voltam, jó időben. Sokat beszélgetünk és igazából rájöttünk, hogy ha előbb ismerjük meg egymást, lehet nem is kedveltük volna meg a másikat. Teljesen eltért az életmódja attól, amit én elképzeltem egy ideális férfiben. És ő sem az én kategóriámat vadászta. Ha most kéne, hogy összejöjjünk, akkor szerintem ez most sem menne. Azok a dolgok amik régen összehoztak, már nem nagyon vannak meg, mert mindketten változtunk sokat az idők folyamán. Tehát a mostani énünkkel, nem biztos, hogy belevágnánk egymással egy párkapcsolatban. És kellett egy nagy adag véletlen (vagy szerencse?) hogy a körülmények lehetővé tették, hogy találkozzunk. Hogy pont arra a vontra szálltam fel és nem előbb mentem, hogy őt nem vették fel első helyre az egyetemre, így maradt ez...


Ha valamiért nem lenne már többé a párom, a direkt ismerkedést nem erőltetném. Nem mennék társ-keresőzni, diszkóba, rapid randira stb. Mert nekem erőltetek, olyan mintha kényszeríteni akarnám a sorsot, hogy most adjon mellém valakit, mert nekem kell valaki!


Egyszerűen csak nyitott szemmel járnék, és keresném a lehetőségeket. Ha van, megragadnám. Ha nincs, akkor még nem jött el az idő az újnak.


De sajnos nem tudok tuti receptet a párkapcsolatokhoz, hiszen amikor szándékosan kerestem sem jött semmi. És ami máig tart pedig a véletlenek összjátékénak köszönhető... és annak, hogy volt egy pillanatom amikor kedvem volt nyitni.

2017. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
De ha nincs semmi a munkatársnőknél mert elutasítanak, meg a kondiban is még mindig a két szőke cica egy-egy monstrummal jár, akkor ha már évek óta ez megy, akkor csak el kell menni csajozni, nézegetni ahogy valaki írta "kávézókban, buszmegállókban, utcán" hogy kivel lehet ismerkedni, nem repül a sült galamb mindenkinek a szájába hogy mert magas jóképű "véletlenül" pont őt szólítja meg egy apró segítséget kérő nő, nem?
2017. febr. 12. 14:23
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen, de állandóan kötözködsz. Szerintem jó tippeket írtak. Odamenj ismerkendi, ahova amúgy is járnál.... ha érdekel oylan rendezvény ahol még sosem voltál, hívj el egy havert... vagy ha szeretsz egy ügyet, menj el önkénteskedni. Ahelyett, hogy a csajokkal foglalkozol a kondiban inkább gyúrj... és menj el közösségi futásokra pl...
2017. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!