Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos, tanar-diak viszony?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos, tanar-diak viszony?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom,nagyon kamunak tunik a kerdes,de nem az.A tortenelem faktos tanarommal lefekudtunk. Nem tudom,hogyan legyrn tovabb,felek,hogy kirugnanak minket.Vegzos vagyok mar,nagy koru,igy a bortnrol szo sincs,de borzaszto igy elni.Buntudatom is van,hisz hazas ember,de a felesege egy harpia.Ezt nem csak en allitom igy,mindenki mas botranyosnak tartja a kapcsolatuk.Nem tudom ,ha elballagtam felvallaljuk-e,hiszen lehet,hogy csak azert ilyen szenvedelyes a kapcsolatunk,mert titkos.Szerintetek jo otlet? Vagy csak jatszik velem? Megegyszer mondom,hogy tenyleg nem kamu,en orulnek a.legjobban,ha az lenne.
2017. febr. 11. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűbb, hogy csak szeretőnek tart, de ha nem akartok belőle bajt, másnál vegyél fel tantárgyat és másnál vizsgázz. Akkor egyikőtökön se vernek le semmit.

30/f

2017. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszik veled. Valszeg más végzőssel is megcsinálta már.
2017. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! :) eloszor is nyugodj meg, ez a legfontosabb, jozanul konnyebb gondolkodni. Szerintem csak szeretonek tart, de a kapcsolatotok siman elmelyulhet ev vegeig, ha tenyleg szeret teged, elvalik majd a harpiatol es teged valaszt. Akkor viszont nyugodtan felvallalhatjatok. :) Suliban nagyon vigyazz, es lehet, tenyleg jobb lenne mas tanarnal erettsegizni, ha ez megoldhato, nehogy csattanjon a hur. Sok sikert, ha tenyleg szereted, ne hagyd veszni! :)
2017. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj! Ne, házas emberrel ne! Ne engedd, hogy kihasználjon! Ilyenkor sokan hajtogatják, hogy "persze, majd elválnak", aztán dehogy... Kicsi az esélye, hogy egy felnőtt férfi egy éppen 18 éves, érettségizetlen csajszit választ komoly kapcsolatra.
2017. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz szenvedni ne kezdj házas emberrel.

Ez alap a szerelemben.

2017. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik veled.
2017. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!