Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg, hogy egy lány a pénzre megy?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Ezt igazán csak úgy, ha kirúgnak a munkahelyedről, utána is veled marad-e.


Esetleg ha bekamuzod, hogy a főnök csökkenti a fizetésed.

2017. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem. nem könnyü
2017. febr. 13. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nyilvánvaló.

Én konkrétan nem költök lányokra. Persze más, ha elmegyünk valahova, veszek neki 1-2 italt, nyaralás etc, de semmivel sem vennék neki többet mint egy havernak, akiről egyébként tudom, hogy "visszaadja".

2017. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha mindig elvárja, vagy természetesnek veszi, hogy te fizetsz, az elég árulkodó jel lehet. Vagy ha érdeklődik, mennyit keresel.
2017. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű: ha a fizetésed meghaladja a fél millát havonta, legalább két drága autód van, évente négyszer nyaralsz külföldön, és legalább egy 120 nm-es lakásod van.

Akkor már esélyes, hogy a csajt csak a pénzed érdekli.


De ne röhögtesse már ki magát minden pasi, aki hó végén számolgatja az aprót, hogy a csaj biztos a pénzére hajt! Ami nincs, arra hogyan!?

2017. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ötös gyönyörűen összefoglalta. Aki a pénzre hajt, az nem kispályázik, akkor legyen a pacák tényleg vagyonos, és szeresse is a pénzt költeni.


Az meg szimpla fillérbaszás, ha valaki átlagos keresettel rendelkezik, és látványos felezgetésekkel demonstrálja, hogy "ő nőre semmit soha".

2017. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nagyon egyszerű alapból igy csajozol hogy egyszerű vagy nem kell nagyozni hogy sport kocsi meg jo lakás meg minden nap éttermi vacsi hanem egyszerűen ha úgy is szeret akkor nem a pénzed kell neki ha nem te es akárhogyan.. Szegényen gazdagon..
2017. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem költesz rá sokat randin, nem luxusautóval mész el érte, nem kérkedsz a vagyonoddal/státuszoddal stb.
2017. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Célzott kérdéseket tesznek fel, hol laksz,saját lakás, saját autó, mennyit keresel, milyen telefonod van, hol voltál nyaralni,stb. Elég egyszerűen fel lehet ismerni az észjárásukat....

39F

2017. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Folyton felhozza, hogy ez-az jó lenne, utal rá, hogy vedd meg neki.

Ha magadról kezdesz el beszélni, az nem érdekli, szex közben is unott. Csak vásárlás közben érzed úgy, hogy szeret, de az is fals ugye.

2017. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!