Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákból komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal kapcsolatból kialakulhat a későbbiekben komoly kapcsolat?

Van egy pasi,aki hát nagyon nagyon bejön, beleszerettem,de ő most nem akar kapcsolatot,mivel az exe tönkretette lelkileg(drogos lett és hát a vele járó balhék).

Nagyon jó barátok vagyunk, kb hetente ,2 hetente csinálunk valamit kettesben.(mozi,buli,étterem) . Arra gondoltam,hpgy mivel ő konkrétan kijelentette nekem,hpgy nagyon szimpi vagyok neki, de nem akar egyelőre senkivel kapcsolatot, megkérdezem tőle,hogy mi lenne,ha csak barátság maradna szex-el.

Ez jó ötlet? Nem gáz így csajként megkérdezni a pasit? Vagy hogy kellene feltennem a kérdést?:D nem volt még ilyen az életemben.

Illetve később kialakulhat ebből még komoly kapcsolat?

De a legfontosabb kérdés: hogyan adjam ezt elő neki?:D

22L


2017. febr. 17. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Agyfrászt kapok már ilyen kérdésektöl!!!
2017. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, biztos, nagyon fog ertekelni, ha odadobod magad lyuknak. F*ck logic :"D.
2017. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, velünk férfiakkal nem gáz őszintén beszélni, nem gyártunk olyan elméleteket, és menetrendeket mint a nők.


Mindenből kialakulhat komoly kapcsolat, "igen, vagy nem, 50-50%, ez is benne van a pakliban" :D

2017. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én voltam hasonló szituációban. Hat, visszagondolva megbántam. Leginkább azért, mert ő 7 hónap elteltével sem akart kapcsolatot, és amikor véget akartam vetni ennek az egésznek, akkor jött neki az, hogy jó, próbáljuk meg. Nekünk másképp indult, mindketten kapcsolat után voltunk, egyikünk se volt szerelmes, de végül én az lettem. Nagyon sokat szenvedtem miatta. Meg most is tart a kapcsolat, de elég sok tüske maradt bennem abból az időszakból. Kimaradt a kapcsolatból az az igazi randizgatas, ami szerintem nagyon fontos lett volna ahhoz, hogy jobban megismerjem. És a kapcsolat sem működik teljesen jól, mondhatni az ő fejeben elege megmaradt a barátság extrákkal szinten. Jelenleg több mint két éve vagyunk együtt, de hetente egyszer-ketszer találkozunk, osszekoltoznenk, de mindig meggondolja magát és a többi. Szóval én azt tanacsolnam, hogy ne menj ilyenbe bele, főleg ha már szerelmes is vagy belé, nagyon sok fájdalmat tud okozni :(
2017. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!