Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugodtság vagy folytonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugodtság vagy folytonos veszekedés féltékenység? Melyiket választanatok?

Figyelt kérdés

Az oké hogy eby kapcsolatba kell a tűz és ha az nincs nincs semmi de a tűz nem a veszekedést meg a feltekenykedest jelenti nem?


Ha valadzthatnatok milyen part választanatok?

azt aki mellett teljesen önmagad lehetsz és nincs feltekenykedes se felesleges veszekedés, vagy azt aki ellenorizget mindig csak a veszekedés van és nem vagy mellette onmagad


Én annyit gondolkozok ezen..... Nyilván kell az izgalom egy kapcsolatba de szerintem az a jó ha hazamész és tudod hogy ott már nem lesz senki aki csúnyán beszél veled, otthon önmagad lehetsz és megnyugodsz, nem pedig egy sz,r nap után még otthon is csak a sz,rt kapod.


Szerintetek?


2017. febr. 1. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az izgalmat a veszekedés és a féltékenység hozza a kapcsolatba, abba bele lehet sz...ni. Csak azt nem értem, mit gondolkodsz annyit.
2017. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem a feltekenykedos, veszekedos verziot. Es ezen meg olyan sokat se kellett gondolkodnom.
2017. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez kérdés? Te jó ég :D

Az izgalom, tűz mióta a veszekedést, féltékenykedést jelenti??

2017. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De egy idő után nem lesz unalmas hogy jó minden?
2017. febr. 1. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Nalunk tobb mint egy eve jo minden. Nagyon apro dolgokon vitazunk neha egy fel percet, pl hogy a parom ne a fotel ala dobja mar be este a koszos zoknit, hanem a kb ket lepessel tavolabb levo szennyesbe, vagy ami nem koszos azt vigye at a gardrobszobaba :D Ez tart kb fel percbe se mig raveszem, aztan minden happy.

Szerintem nem a veszekedestol izgi a kapcsolat, hanem a valtozatos jo dolgoktol. Ha minden nap otthon TVztek nyugiban az nyilvan uncsi egy ido utan, de inkabb programokkal kell feldobni a dolgokat, nem hisztivel...

2017. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Kinek kéne veszekedés és ellenőrizgetés :)

A tűz nem ezt jelenti, hanem teljesen mást.

2017. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Veszekedős, féltékeny emberrel egy napot nem lennék hajlandó elviselni, nemhogy többet. Sokan összekeverik a drámát és az abból származó adrenalinlöketet a szerelemmel, ez általában az alacsony EQ-val, önismerettel és kommunikációs képességekkel rendelkező emberekrekre igaz. Szerintem egyáltalán nem ez hozza a tüzet egy kapcsolatba, sokkal inkább a közös élmények, kalandok (pl. utazás), jó és változatos szex, stb.


"De egy idő után nem lesz unalmas hogy jó minden?" Mi van?? Miért lenne unalmas? Én nem vágyom drámára és szenvedésre, nem tudom megunni azt, ha minden jól működik.. Ezzel szemben a féltékenységgel egy tizedmásodperc alatt teljesen ki lehet ábrándítani, a veszekedések is kinyírják a kapcsolatot egy idő után.

2017. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"De egy idő után nem lesz unalmas hogy jó minden?"

Nem tudom, nem vagyok mazochista... Szeretem ha jó minden, harmonikus kapcsolatban vagyunk, és EGYÜTT csinálunk izgalmas dolgokat. Az, hogy két ember kapcsolata nyugodt, nem azt jelenti (legalábbis számomra), hogy abból áll a kapcsolatunk, hogy otthon punnyadunk a tévé előtt... azt nyilván megunnám hamar. De mit tudom én, utazgatni, szórakozni, új dolgokat kipróbálni, rendezvényekre járni úgy is lehet, hogy nem veszekszünk :D

2017. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
Nyugi, egyértelműen. Viták persze mhol vannak, de egy drámakirálytól én már csomókban téptem volna ki a hajam.
2017. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!