Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt miért csináljátok férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt miért csináljátok férfiak?

Figyelt kérdés

Nemrég visszautasítottam egy kollégám közeledését, akivel előtte nagyon-nagyon jóban voltunk. Mondtam neki, hogy nekem kizáró ok az, hogy munkatárs, illetve amúgy sem keresek most hosszútávú kapcsolatot, de nagyon szeretném, ha barátok maradnánk. Amúgy nem is vele van a baj, mert nem csúnya meg semmi, de egyrészt tényleg gáz lenne egy munkahelyi kapcsolat, másrészt mint engem nem nagyon fogott meg. Ezt aztán annyira magára vette, hogy azóta alig szól hozzám, kizárólag munkaügyben. Mondtam neki, hogy most mi baja van, erre azt mondja, hogy barátkozni nem fog velem, fogadjam el. Kérdezem és miért, hiszen eddig is azok voltunk, vagy tévedek? Azt mondja nem tévedek, csak ez most más.


Mi a más? Miért nem lehet feldolgozni felnőtt módjára egy amúgy sem durva visszautasítást? Miért működtök ilyen sz.rul? 26/n


2017. febr. 21. 14:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*mint pasi
2017. febr. 21. 14:59
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Mert pofára esni sz.r dolog.

és ezért nem te vagy a hibás, nem is ő, egyszerűen béna a helyzet. Lehet idővel oldódik valamennyire.

2017. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Kapcsolatot akart, a barátai létszáma pedig kielégítő. Gondolom én. Ahogy látom a visszautasítással neked is akadnak problémáid.

30/f

2017. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
nyilván teljesen ugyanolyan kontextusban nem tud beszélgetni, mint előtte, mert az ő lelke mélyén bejössz neki, te pedig tudod, hogy többet érez irántad, és nem csak simán a haverod akar lenni. Meg nyilván az egóját is sérti a dolog, hogy vissza lett utasítva, amivel nincsen baj, mert ez természetes, de utána nem várhatod, hogy csak legyintsen egyet, és maradjon minden a régiben.
2017. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert a férfiasságának ez rohadt megalázó lenne, azért. Oké, eddig haverok voltatok, most kikosaraztad, már nem vagytok azok. Nyugodj bele. Te se haverkodnál szívesen olyan férfival, aki kikosarazott téged, gyanítom.
2017. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Fordított esetben te ugyanezt csinálnád.
2017. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy TI működtök rosszul, kedves hölgyek. NEM haverkodunk azzal, aki kikosaraz, capische? És azzal sem, akit kikosaraztunk. MIÉRT? Mert nem akarjuk direkt megnehezíteni a dolgát és ennél is kellemetlenebb helyzetbe hozni, azért! Basszus, nem nyilvánvaló?
2017. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Most mire számítottál? Hogy majd évekig fut utánad, aztán mikor már elég öreg vagy akkor befogod papucsnak? Vagy, hogy nekiáll talpnyalni? Vagy mi?


Ez nem szarul működés. Az a szarul működés, ha utána elvárod továbbra is a "hihi haha" stílust. Úgy hogy majd később ecsetelgesd neki, hogy milyen jó volt az ágyban a Börhe Béla akivel összejöttél. Nem mindenkinek nyerő a cuckold.

2017. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg azelőtt sem szimplán barátkozott, hanem a közeledbe férkőzött. Saját magát kíméli azzal, hogy nem tartja tovább veled ezt a viszonyt. Értsd meg, mivel tetszel neki, nem tud csak barátkozni. Hagyd békén, ne háborgasd.

26L

2017. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De nehogy már most még én legyek a hibás hé! Én semmit nem ígértem neki, se szavakkal se tettekkel, nem mozgatta meg a fantáziámat semmilyen szinten. Eddig senki sem fogadta a koptatást ennyire ellenségesen, mindenki tudomásul vette kész ez van. Akkor mit kellett volna szebben mondanom, hogy ne bántsam meg?
2017. febr. 21. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!