Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szép, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek szép, ha egy lányon van tetoválás? Ha szeretitek, akkor szerintetek hol mutat jól?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 14:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
FuuuuJ!
2017. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szeretem, nekem is van és még lesz több is szerintem. Egy finom, kecses, nőies minta szinte bárhol jól áll, idézet is jól tud kinézni megfelelő helyeken írott betűvel. Egyik lány barátomnak a hátán-tarkóján van egy kelta motívum, gyönyörű.

Két dolog zavarna: a tucattetoválások (pillangó, pitypang, virág stb.) és a jellemzően férfi minták (törzsi indák, koponya és tsa.). Azok valahogy nem.

2017. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Lágyék részen szép, illetve hátán, nyakszirtnál.
2017. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Kisebb motívumok esetleg beleférnek.

Nevek, idézetek, szövegek...nagyon nem!

Riban crendszám szintén pfejj...

Boka, comb külső része, kar ahol szerintem elfogadható.

Nőknek mindenképpen valami színes, semmiképpen sem fekete.


Egyébként meg a te tested, azt teszel vele amit akarsz.

De szerintem nem úgy kell feldolgozni a dolgokat hogy magunkra varratjuk.

2017. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a pozitiv es a negativ valaszokat is. Ez nem egy eldontott dolog nalam,csak gondolkodom rajta. Akinek a neve a logojaval egyutt ram kerulne,evek ota imadom,ismerem es raadasul segitett is rajtam,szoval mindenkepp eldontott a "minta",ha odaig jutok,hogy lesz tetovalas .
2017. febr. 24. 22:07
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Hiába pontoztok le, tetovált nő nekem akkor sem fog kelleni.
2017. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha pl. együttes logójáról beszélsz, az rendben van. A cserkészliliom vagy, ha a fogorvosodnak szolgáltatsz reklámfelületet, az is. De sok dolog van, amire az ember azt mondja: ez sosem múlik el, örökké megmarad, örökre hálás lesz... És mégis: 10 év nem is sok és az életed gyökeresen megváltozhat. Én is akartam egyedit 16 évesen, össze is karcoltam magam. Már bánom, pedig a mondanivalója ugyanazt jelképezi, mint akkor. 28/L

2017. márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos benne, ne csináltass. Ha meg biztosan akarsz, ne érdekeljen mások véleménye. Nálam mindenki szinte ellenezte, meg le akart beszélni. 11 éve csináltattam az elsőt, 8 éve a másodikat és tavaly kiegészíttettem az elsőt. Imádom őket, egyetlen pillanatra sem bántam meg. Volt olyan pasi, aki tetkó ellenes volt, később még sem számított neki, mikor megtudta, hogy nekem is van, utána meg egyenesen tetszett neki rajtam. A lényeg, hogy neked tetsszen, úgy is mindig lesz, aki ellenzi majd. A frizurával is így van, amikor rövid volt, sokan piszkáltak, hogy a hosszú jobban állna, és amúgy is egy nőnek legyen hosszú haja, amikor meg megnövesztettem, jött az ellentábor, hogy mennyivel jobban állt a rövid. :D
2017. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez az a kérdés, amire nem fogsz egyértelmű választ kapni.

Van ismerősöm, aki rajong érte. Van aki rá sem néz tetovált nőre. Van aki a tetovált minta/kép alapján dönti el hogy tetszik-e neki a csaj, és olyan is akinek mindegy.

2017. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A *** rendszám és a nagy tömör tetkók, amik szerintem kerülendők egy lánynál. Előbbi egyszerűen ízléstelen. Utóbbi meg szerintem nem nőies, láttam már olyat, hogy a nagy fekete tetkó látszódott a csaj blúzán át és csak egy ronda pacának tűnt.
2017. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!