Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel és hogyan kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel és hogyan kezdjek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, de nem tudom mit tegyek. Egy szakra járunk az egyetemen, csak én egy évvel feljebb járok, viszont vannak közös tárgyaink. Nem tudok róla semmi, még facebook-on sem jelöltem be, lehet csak én veszem komolyan, de nálam a facebook nem számít túl sokat, így nem tudom illik-e bejelölni valakit akit nem ismersz. Így is félek, hogy már kiszúrta, hogy rá-rápillantok. Sanszos, hogy nem könnyíti meg a helyzetet, hogy a karon ahová járunk a férfi/nő arány kb 95-5%, amely nyilván sok vetélytársat is jelenthet adott esetben, bár kitudja. Nem tudom, hogy van-e valakije. Mivel olyan esetbe eddig még nem kerültem, hogy egy tankör társnak nem teljesen nevezhető, de mégis sok közös ismerőssel körülvevő lánynál próbálkozzak nem tudom, hogy mik lehetnek a következmények. Például ha visszautasítana bármilyen okból és mondjuk elmondja másoknak azt cikinek kellene-e éreznem, mondjuk a saját közeli barátaim előtt? Közülük kb mindnek van barátnője. Igazából nem is tudom, hogy az utóbbi mondatot miért írom bele, eléggé zavarodottnak érzem magam. Biztos vagyok benne, hogy valakinek elmondaná, mert szerintem ilyen esetben ezt el szokták mondani, hacsak a legjobb barátnőjének, de akkor is. Többen mondtak ilyen alapszabályokat régen, hogy osztálytárssal nem kezdünk, de azért ez nem mondható annak és szerintem ilyen korában ezen már túl is lehet lépni, mégis még ha minden így marad még sokáig fogjuk látni egymást. Nyilvánvaló, hogy bármit teszek, ha csak hozzá szólnék, bejelölném és ráírnék a 2. mondatnál levágná, hogy mik a szándékaim így ebben az esetben én talán egyből elhívnám valahová, bár nem tudom még, hogy mi lenne egy jó hely. Ebben is kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ez szerintetek jó ötlet-e. Én ezeket a köröket sosem tartottam célravezetőnek olyan esetekben ahol egy gyakorlatilag ismeretlennel szeretnék kialakítani valamilyen kapcsolatot. Ha csak egy buliban ismerkedtek meg már az teljesen más, mert ott alapból úgy indul, hogy facebook profilváltás. Minden segítségért, tanácsért hálás lennék.
2017. febr. 24. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetemre jártok, nem kistinik vagytok. :) Nyugodtan hívd el, ha nem is jön össze, nem ezen fog csámcsogni a fél évfolyam. :) Ha esetleg el is mondja barátnőnek vagy valakinek, attól neked még nem kell cikinek érezni. Vállald fel, ha ő tetszik, csak így megy. :)
2017. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mivel kezdjek nála? Jó ötlet ha leírnám (nyilván kicsit normálisabban), hogy szimpatikus és szeretném megismerni, esetleg lenne-e kedve eljönni velem valahová?
2017. febr. 25. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen jobb lenne, mint fészen, ha amúgy is rendszeresen találkoztok. :)
2017. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sokszor van valaki a közelében. Úgy nem fog menni nekem. :D

Sajnos próbáltam már korábban ilyet. Nem járt sikerrel, pedig tényleg nem is tudom, hogy voltam-e annál valaha szerelmesebb. Akkor visszautasítást kaptam, de akkor sokkal rosszabb volt az, hogy nem mondta meg ott helyben ha már hülyét csináltam magamból. + ugye nem beszéltünk még egy szót sem, bár annak idején is ugyanez volt a helyzet. Nem tudom van-e barátja. Ha van nyilván teljesen lényegtelen, hogy mit teszek, de ha nincs nem szeretném elszúrni. Miért gondolod egyébként, hogy élőben jobb lenne?

2017. febr. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!