Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem akarok vele találkozni, és barátságon kívül mást sem szeretnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb.5 hónapja megismerkedtem egy pasival Facebookon. Nagyon aranyos, kedves, de nem az esetem. Egész jó baráti kapcsolat van köztünk, de ő nemrég közölte hogy többet akar. Szeretne velem összeköltözni, gyereket akar stb. Na ez az, amitől én totál rosszul vagyok. Mivel nagyon kedves, nem szeretném megbántani, de épp ezért hülyének sem akarom nézni. Pár hét múlva (3-4 hét kb) talizni akar velem, és mondta, hogy a hotelbe (persze ha én is akarom) aludhatnék vele! Na ez nem picit elvette a kedvem a találkozástól. Ami pedig zavar, hogy eléggé nyomul (naponta többször ír) és eléggé szabályozni szeretne. Szerintetek mit kéne csinálnom? És hogy mondjam el neki, hogy egyáltalán nem azt szeretném tőle mint ő tőlem? Volt már valaki hasonló helyzetbe? Minden tanácsot szeretettel várok.

Csak normális válaszokat, ha lehet! Köszönöm!:)

21/L


2017. febr. 25. 16:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

8.válszolónak: még sose találkoztunk, ez lenne az első. 11 évvel idősebb tőlem.

9.válaszolónak: igen, ez a gyerek meg összeköltözés sokkolt. Mert én (őszinte leszek) egyáltalán nem akarok még szülni. Imádom a gyerekeket, de az egy életre szól, és nem szeretném elkapkodni. Fiatal vagyok én még a gyerekhez.

2017. febr. 25. 16:45
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a faszi akkor szimplan idiota. Vagy szerinted miert invital tole 11 evvel fiatalabb lanyokat internetes ismerkedes utan hotelekbe? :"D
2017. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyar egyebkent ez az ember?
2017. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
Ha 21 éves fiú invitálná hotelbe az más? Nem értem.
2017. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Internetes beszélgetés során eldönti,hogy gyereket akar tőled,meg összeköltözni, alapból van valami gond az "emberünkkel". Egyébként én is valószínűnek tartom,mint ahogy az egyik válaszoló is írta,hogy addig lenne kedves,amíg vissza nem utasítod.
2017. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen, magyar.
2017. febr. 25. 18:18
 17/20 A kérdező kommentje:
Mint írtam, 3-4 hét múlva, szóval még márciusban találkozni akar velem. Addig mondjam meg neki hogy én nem akarok? Vagy mit csináljak?
2017. febr. 25. 18:20
 18/20 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy nem akarsz. Basszus. Érzi rajtad, hogy simán be tud hálózni egy kalandra.

Miért vár hetekig a randira? Akkor nem lesz otthon a neje? Vagy a köztes időre már beszervezett más naiv lányokat?

2017. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mondd igen, hogy nem akarsz!ÚRisten, ez a pasi valami hatalmas nagy .... akármi, de ne!Normális férfi nem így ismerkedik, gyereket akarok, házasodni, meg még motelben is találkozni.8-as voltam
2017. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem roma volt ez a férfi véletlenül? A megszólalásig hasonlít az én történetem erre.
2018. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!