Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
Rengeteg barátom van...de már lassan mindenkinek van párja...20-as baráti társaságunk van és abból 16 embernek van...kezdem magam lúzernek érezni...talán sosem lesz senkim? Egyedül maradok? Persze ott vannak ők, de nekik majd család esetleg gyerekek..de nekem semmi, nem is hiszem hogy valaha lesz akinek tetszeni fogok vagy ne adj isten belémszeretni...19/F

2017. febr. 26. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyban lutri, de 1. még fiatal vagy 2. mivel sok barátod van, feltételezhető, hogy nem vagy kiállhatatlan ember, vonzódni meg előbb-utóbb fog valaki hozzád, akihez lehet, hogy te is vonzódni fogsz, és ha kedvelitek egymást, minden meg van oldva. :D
2017. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amúgy ugye minden héten járunk bulizni így szoktam kavarni is lányokkal de általában seggrészeg vagyok...amúgy nem is találok jó lányokat...mindig kifogom az idiótákat...már rettegek kezdeményezni meg ismerkedni...persze részegen ez más...
2017. febr. 26. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
igen egyedül, és akkor mi van?
2017. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván keresni kell tovább, maximum nem részegen. :D
2017. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!