Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem túl sivár a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem túl sivár a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Tisza parton van egy nyaralója a pároméknak. Undorító hely. Kupi, rendetlenség van amit a szülei hagytak ott. Nem is akarnak rendet tenni. Oda néha lemegyünk ha jó az idő. De azon kívül szinte sehova nem megyünk. Sok hetvégén dolgozik a párom. Ha jó az idő akkor is egyedül vagyok mert horgászni megy és akkor egesz hétvégékre eltűnik. Egyedül nincsen kedvem elmenni programokra. Ismerőseim sem érnek rá mindig. Családom se közel él. Párom azt mondta hogy az ő szülei mindig otthon vannak mi minek menjünk el ide oda? Màr mondtam neki nagyon magányos vagyok. Nem érdekli. Ugyanúgy be van tervezve neki mikor megy horgászni. Velem sose tervez semmit.
2017. febr. 27. 11:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem fiatal már. Gyerektémát sose hozza fel.
2017. febr. 27. 11:21
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmi nem akadalyoz, hogy levaltsd es eld az eleted. Nem, a mienk nem ilyen sivar, fovarosban elunk, van igenyunk mindkettonknek neha valami kozos programra, most hogy vegre jon a jo ido, megyunk is majd.

Nem tudom, hany eves vagy, de biztosan talalnal meg olyan ferfit, aki passzolna hozzad. Nekem anyukamek 43-44 evesek es szinte minden heten mennek valahova, hetkozben koncertre, szinhazba, nekik is van nyaralojuk a matraban, ott kirandulnak ha ott toltik a hetveget, stb.

2017. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező vele elcseszni az életedet
2017. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha hétvégén dolgozik akkor semmit nem vagyunk együtt. Két nap szabadságát sem használja ki ugyanúgy bemegy mert hogy számítanak rá. Nem mintha én nem szàmítanék rá...

Ha jön a jó idő lelép hétvégente horgaszni, sokszor itthon se alszik akkor. Jó ha havonta, másfél havonta van egy közös hétvégénk. Azt mondta neki ennyi elég és az is ha esténként együtt vagyunk.

2017. febr. 27. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4.: nekünk ezt hiába irogatod, mi nem tudunk helyetted szakítani
2017. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked is csak azt tudom mondani,hogy sanyargatod a kis lelked egy olyan kapcsoltban ahol nem erzed jol magad.Kár!
2017. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

leültök, beszélgettek, és változtattok.

ha ez nem járható, akkor elválnak az útjaitok

2017. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak szolok h ez meg uncsibb lesz.
2017. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem tud ezen változtatni
2017. febr. 27. 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor két lehetőséged van: megszoksz vagy megszöksz. De ha az elsőt választod, akkor nem ér panaszkodni.
2017. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!