Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lány között létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány között létezik barátság?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, van-e szerintetek férfi-nő közötti barátság, és a válaszotok indoka is érdekelne természetesen. És ha kort és nemet is írnátok azt is megköszönném.

18/L


2017. febr. 27. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen. A vonzalom nem zarja ki a baratsagot.
2017. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És a vonzalom szerinted feltétlen?
2017. febr. 27. 15:17
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem, csak gyakori.
2017. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Persze létezhet barátság. Nem is kell, hogy feltétlenül érezzen bármelyik fél is valamit a másik iránt.

De egy kis vonzalom biztos, hogy lesz valaki részéről. Ami nem a legjobb. Főleg, ha mind a ketten mondjuk párkapcsolatban vannak. Nekem a legjobb barátom fiú, aki történetesen a párom nagyon jó haverja is. Sokat van nálunk... és hát baromi jó pasi. Folyton csorgatom rá a nyálam. Utálom magam miatta. Nem vagyok belé szerelmes, soha nem is jönnék össze vele, de ha mondjuk rám mászna, nem biztos hogy el tudnám lökni, és ez baromira gáz. Szerintem minden férfi-nő barátság abból áll, hogy valaki vágyik a másikra, de soha nem kaphatja meg, és ez a vágyakozás, az ami annyira jó barátokká teszi őket. Mert a vonzalom miatt bármit megtennének egymásért. Talán hülyeség amit leírtam, de nekem eddig ez a tapasztalatom.

22/L

2017. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy létezhet barátság férfi és nő között, és a vonzalom nem zárja ki.
2017. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Az a legjobb, ha szerelemem egyben, barátom is.

Nem tudom, más hogyan van vele, én, minden nőben látom a nőt.

Ami azt jelenti, lehet barátom, de bármelyik pillanatban bekövetkezhet, mint nőhöz vonzódok.

Mivel, alapból, barát is csak az lesz, aki külső, belső tulajdonságai végett szimpatikus. Attól egy lépés a másfajta érzelem. Nem tévedésből van az, hogy barát, barát, hopp, becsúszott vele egy szex:)

2017. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

10-15 éves barátai kapcsolataim vannak férfiakkal. Sosem volt köztünk semmi több, egyszerűen jobban megértem magam a férfiakkal, mint a nőkkel.


Ma már házas vagyok és közülük is már házas néhány, vagy élettársa van, még sincs semmi probléma köztünk és a párjaink is jól kijönnek.

2017. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6.válaszolóval egyetértek a különböző minőségű kapcsolatok kialakulását illetően, de szerintem az értelmesebb réteg esetében a testi vonzalom barátoknál nem elég a szexhez, maximum idegeneknél, akik csak kalandra vágynak. barátságnál vagy szellemileg is többként kell tekinteni a másikra és akkor már inkább a kapcsolat alakul ki, vagy semmi (legalábbis én ezt tapasztalom).
2017. febr. 27. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

"de szerintem az értelmesebb réteg esetében a testi vonzalom barátoknál nem elég a szexhez, maximum idegeneknél, "


Hát pont ez az. Azért a barátod, mert kedveled, bírod, jól érzed magad vele.Eddig nem gond. Ugyanis ha nincs vonzalom, akkor nincs probléma.

Viszont ha mellé, hogy kedveled, bírod, jól érzed magad a társaságában, befigyel a vonzalom is, akkor az már nem barátság... Lehet, hogy nem szerelem még, de több is, mint egy barátság.


Voltam ilyen helyzetben, érezhetően mindketten vonzódtunk is egymáshoz, de mindketten kapcsolatban voltunk. (Hálistennek sose mozdult rá egyikünk sem a másikra, de ha szinglik lettünk volna, nagy eséllyel nem csak barátok maradtunk volna. Szóval így utólag már örülök, hogy nem tartunk olyan szoros kapcsolatot, mint a korábbi években..)

25N

2017. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen. 2 legjobb barátom van, mindkettőnek van párkapcsolata és nekem is van. Az egyik barátság 10, a másik 6 éve tart.


Indoklás? Háááát mondjuk úgy, hogy voltak "barátnőim" is. Egy fiúbarát nem lesz rád féltékeny, nem próbálja meg lenyúlni a pasid (jó esetben :D) és sokkal megbízhatóbb mint egy nő. Már inkább családtagok mint barátok, mindig számíthatunk egymásra bármi van.


28N

2017. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!