Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne zavarjon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne zavarjon, az hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem magamon, hogy már nem jó egyedül lenni, nem igazán szeretek szerelmes párokra nézni, mert csak tükröt mutatnak a hiányosságomra....

Jelen helyzetben esélyem sincs barátot találni, bizonyos okok miatt.

A kérdésem tehát az lenne, mivel kène lefoglalnom magam egyetem mellett,

mibe kéne belemenekülnöm? (Nem zavar a menekülés sem, bármilyen tipp jól jön.) Megjegyzés, túl sok barátnőm sincs, nem szeretek bulizni és nem szeretek inni sem:D

22N


2017. febr. 27. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Diákmelózz! Örülsz, ha lesz időd levegőt venni, és egy kis plusz pénz mindig jól jön.
2017. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
reggeltől estig egyetemen vagyok
2017. febr. 27. 19:29
 3/13 anonim ***** válasza:

De ne legyél egyedül, ahhoz fiatal vagy még.

Biztos van rá valamilyen megoldás, azért, mert egyetemre jársz még nem ok.

És csak egyszer élsz, egyszer vagy fiatal, nem apácának készülsz.

Olyan nincs, hogy esélyed sincs barátod találni.

2017. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

foglald le magad olyannal ami leköt :) pl a hobbiddal :)

vagy szüntesd meg az okot és keress barátot, ha nem jön be :)


24F

2017. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de az agyam így is ezen kattog, ez ilyen lelki dolog:/
2017. febr. 27. 19:30
 6/13 A kérdező kommentje:
nem sajnáltatni szeretném magam, így is nagyon ügyesen bírom, de múltkor konkrétan majdnem elsírtam magam suliban:D
2017. febr. 27. 19:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Aktív pihenés > túrázás, kirándulás haverokkal, utazás pl. hétvégén fogod magad és elmész olyan városba, ahol még nem vagy kevésszer jártál, városnézésre, barangolásra.
2017. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, magaddal foglalkozz a szerelmes párokkal meg ne törődj. Ugyanúgy megvannak nekik is a hullámvölgyeik csak azt nem mutatják kifelé vagy nem veszed észre.
2017. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szergej55 ***** válasza:
69%
Tényleg nagyon ügyesen bírod, ha emiatt sírsz.
2017. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyetemen a tantárgyaidat maxold ki. Olvass utána egyre több és több dolognak amik az előadáson felmerülnek. Legyen 4+ átlag egy cél ebben a maradék 10 hétben.


Csiszolj az alakodon, egyél, főzz úgy hogy egészséges legyen és persze ahogy szád kívánja. De ezt csak ha szeretsz is magadra főzni, valamint ha érdekel az ilyen dolog.


Azért 1-2 új ismerős sosem árthat. Tehát kezdeményezz idegeneknél! Heti egyszer kétszer látod őket órák előtt, az idő alatt egy kis csevej meg pont hogy feldobja az embert. De ezek legyenek teljesen új emberek. Ha hülyén néznek egyesek a nyitottságra, szard le. A legtöbb alkalommal teljesen barátságos és szimpatikus embereket lehet megismerni.


Ha látsz egy szerelmes párt...NE nézz oda! :D


Van egy "to do" listám. Jegyezz fel dolgokat, amikkel aktívan haladni akarsz. Elég csak napi 20 perc is, de érzed, hogy haladsz vele. Pl egy könyv. Bevezettem ide magamnak a heti 1x-i kimozdulást rá a napi rutinomon kívül. Mind1 hogy hova, mit, de egyszer ki kell mozdulni és nem a tanulásra összpontosítani hetente. Nekem ez egy mozi, egy süti evése a cukrászdában (igen, magadban is mehetsz, nem halsz bele), mostanában pedig találtam egy állatmenhelyt, amit basszus imádok. Kutyákat úgy lehet nyúzni, kényeztetni hogy csak na+ a takarítással segítesz is nekik. Ha nem is sokat, de legalább tiszta tálból isznak/friss szalma van alattuk.


Én ezekkel szoktam lekötni magam. Hidd el, sehol sem néznek ki amiatt, csak mert magadba mész egyes helyekre vagy megszólítasz idegeneket. Sőt, gondolj rá úgy, hogy nem kell máshoz igazítanod magad. Nem a leg szocializáltabb, gondolhatják mások. De akármilyen helyre is mész, mindenhol vannak idegenek, akikkel szóba lehet állni. Hidd el, nem sűrűn néznek hülyének, inkább udvariasak az emberek akármilyen hihetetlen a sok hülyeséget olvasva a neten! És az idegenekkel való beszélgetés a leg alkalmasabb arra, hogy a saját gondjaidról eltereld a figyelmed, még ha csak ideiglenesen is van rá szükséged.

2017. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!