Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdések a következők: Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdések a következők: Hol ismerkedjek? Hogyan?

Figyelt kérdés

Köszönöm mindenkinek, aki megpróbál segíteni.


23 éves tanuló srác vagyok. Szűk családomon kívül nincs emberi kapcsolatom. Az iskolában utálnak, saját hibámból. (Mondjuk ennek két héten belül vége.) Nem voltam még párkapcsolatban, meg nővel se.

Idén már kikerülök a „nagy” világba.

A munkahelyen dolgozni kell, nem trécselni. (Iskolában pedig tanulni, de ott vannak a szünetek.) Szórakozó helyre nem állíthatok csak úgy be, hogy „-tessék megjött egy magányos hülye gyerek!” Ez nem amerika.


Amilyen válaszokat nem vagyok hajlandó elfogadni:

„Legyél öngyilkos!” Oh, képzeld már 17 évesen megpróbáltam, most meg már félek a fájdalomtól.

„Puffants le mindenkit!” Ha valaki ezt mondja, majd kérek tőle egy címet és vele kezdem! :P Egyébként meg nincs jogom a saját szaromért ilyet tenni.


Gondolom, lesznek még nagyon kreatív és „vicces” gyerekek, de bízok benne, hogy nem ők lesznek többségben.


2010. máj. 9. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel lúzernak tűnsz, így először kezdd a virtuális világban, chat, ilyesmi. Utána iwiw, kedves e-mailek, majd ha már ez is megy, akkor disco, cukrászda, utca, kávézó, kocsma...


Miért utáltak a suliban? Valószínű, hogy ha ott utáltak, akkor a való életben sem fognak kedvelni, de azért kitartás.

2010. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs egy haverod, ismerősöd se, akkor először azokat kéne szerezni.


Egyrészt a munkahelyeden, a munkatársakkal ismerkedhetsz majd.

Másrészt biztos van valami hobbit. Biztos van más olyan ember is, akinek ez a hobbija. Az ilyen emberek pedig biztos összegyűlnek valahol.


Miért utálnak az iskolában? Milyen szakmád/diplomád lesz? (Azaz mit fogsz dolgozni?)

2010. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lúzereknek az internet tuti siker! :) Én is lúzer(L) vagyok és találtam magam mellé egy másik lúzert(F), és boldog vagyok! :D
2010. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy nem nagyon akarsz beszélni az igazi problémádról, csak sajnáltatod magad. Így nem lehet segíteni...
2010. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy utálnak a suliban, még hozzá a saját hibádból és nem teszel ellene semmit, akkor barátnőt minek akarsz? Érte majd teszel valamit? A legjobb módszer az lenne, ha előbb lennének barátaid, és utána próbálnál a baráti körben lévő csajokkal ismerkedni(nem feltételnül azért hogy befűzd őket, hanem hogy legyenek lány barátaid is) Szerintem egy csaj sem szereti, ha a barátjának nincs egy haverja sem. Én legalábbis egyből azt feltételezném hogy valami nem oké. A munkahelyen tényleg nem trécselni kell, de hidd el ott is ki kell alakítani emberi kapcsolatokat is hogy jobban menjen a munka.

Bocsi, nekem ez a véleményem, nem rossz szándék vezértelt.

2010. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha ennyire magányos vagy biztosan rengeteg időd akad..


Nem tudom mit tanulsz, de ha ismerősöket akarsz akkor kommunikálj kifelé...

Pl Oszd meg az ismereteidet, tapasztalataidat egy blogban..

Közben pedig képezd magad, járj levelezős fősulira, tanulj nyelvet stb..


Minnél több oldalról láttatod magad annál kapósabb leszel, és minnél több helyen fordulsz meg annál többen fognak ismerni.

A nagy számok törvénye alapján pedig előbb utóbb odacsapódsz egy társasághoz vagy egy lányhoz..


Amit viszont le kellene vetkőzni az ez a sok korlát amit magad köré építettél, pl "egy munkaheylen dolgozni kell és nem beszélni"


Ezt csak te gondolod így, ugyanis sok olyan munkahely van ami a kommunikációra és az emberi kapcsolatokra épül, ha másnem a főnököddel muszáj jó kapcsolatban lenned mert akinek nem bírják a képét az akármennyire is dolgozik jól előbb utóbb elköszönnek tőle..


Ne legyél ilyen szélsőséges hogy vagy fehér, vagy fekete..

Figyelj és hallgass nagyokat, szürd le a tanulságot ha hallasz valamit valakitől és ne add ki az őszinte véleményed egyből ez már nem az a világ ahol mindenki díjjazza az "ami a szivemen az a számon" elvet..


Próbáld elképzelni arról akivel beszélsz, hogy mégis mit szeretne képzelni rólad, és add neki azt vagy valami hasonlót ha úgy van ha nem, mert ettől leszel neki rokonszenvesebb..


Ezzel mindenki csak jól jár, és te is fejlődni fogsz..

2010. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!