Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek vagy láttatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek vagy láttatok már konkrét élő példát arra, hogy egy nő elhagyja a férjét/élettársát amikor valami oknál fogva megszűnik az anyagi jólét/biztonság?

Figyelt kérdés

Amerikai filmek tele vannak ilyenekkel, hogy jól menő vállalkozónak valami külső oknál fogva becsődöl a vállalata és a nője meg elhagyja. Vagy ha valami szakember aki sokat keres, de megszűnik a munkahelye, kirúgják vagy hasonlók. Tehát egész egyszerűen a filmekből az látszik, hogy amíg van lóvé addig punciból sincs hiány, amikor megszűnik a pénzforrás és az addig sikeres férfi elszegényedik, akkor a puncik is eltűnnek.

Ti ismertek erre élő példát is?


2017. febr. 27. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Engem akkor hagyott el amikor anyagilag helyrejöttünk. :D.

Mondjuk nem anyagi oka volt a szakításnak, csak ő külföldön látta az anyagi biztonságot, én meg itthon.

30/f

2017. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Aki lepontozta a válaszaim, az mégis mit érez? :) Mert láthatóan érdemben reagálni nem tudott rá.

#5: Látod, ezekről az emberkékről beszéltem. Lepontozták a válaszom, mert analfabéták. De a te válaszod, felpontozták, amiben téves dolgot állítottál az írásomról.

2017. febr. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy mikor egy férfi ilyen helyzetbe kerül többnyire a jelleme is nagyon sokat változik. Akiből előtte áradt a magabiztosság, határozott volt és fel lehetett rá nézni mint férfire (nem a pénze miatt), az ha elkezd siránkozni, és esze ágába sincs talpra állni az elég kiábrándító lehet (főleg ha ezt esetleg alkoholba folytja). Nyilván egy ideig támogatja a nő és segíti, de ha hosszú távon sincs változás szerintem érthető ha lép. És nem azért mert nincs annyi pénz, hanem mert nem lehet egy ilyen emberre férfiként tekinteni.
2017. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Esetleg akkor fogalmazz egyértelműen.

Amúgy én pl sehova nem pontoztalak (#5 vagyok)

2017. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: Egyértelműen fogalmaztam. Talán fizessek is az itteni analfabétáknak valami felzárkóztató tanórát?

Érdemes ránézni pl. a PISA felmérésekre, hogy mennyi kommunikációs nehézségekkel küzdő embert nevelünk ki.

2017. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!