Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavkapcsolatba belemenjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ISMERETLENfkaghslghr kérdése:

Tavkapcsolatba belemenjek?

Figyelt kérdés
Tudom h mindenki aztmondja h ezt nekunk kell eldöntenünk de ez nem ilyen egyszeru. Mikor megprobaltuk eleibe nem ment a dolog. de en nembirom ki nelkule es ő se nelkulem. nemsokara elkoltozok es fogalmam sincs mi tegyek. 2500 km lesz koztunk. Hogy oldjam meg? Meg nemhoztam fel neki. De en nem akarok mast. nekem nem kell mas. Mindenki aztmondja h majd tovabb lepunk. Fel ev alatt nembirtuk elfelejteni egymást. Nem birom ki ha nem beszelunk. ES tudom h szeretem. Beleis mennek a tavkapcsiba barmennyire bizonytalan. De neki meg nemhoztam fel. Sokszor megbantottam mar. Es lehet nem mukodne. De engem nem erdekel, szeretem ot. O azthiszi h nem akarok semmit. Ha elmentem akkor vege. De ez nem igyvan. Hianyzik ha par orat nem beszelunk. Nemhogy egy napot. KÖNYÖRGÖK. Nembirom ki.Tudom h akkor mindenki aztmondja h ha ennyire szeeretem akkor legyen tavkapcsolat. Es nem erdekel h szenvednek miatta. Ahj. Mi legyen neki a legjobb?
2017. febr. 27. 23:51
1 2
 1/12 Seila ***** válasza:
Egy kis ideig fog müködni, aztán vége.
2017. febr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Daidalosz válasza:
A tavolsag nem mas mint a sebesseg szorozva az idovel.
2017. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Közöttünk 1000 km van, de minden hétvégén együtt vagyunk. Ha egyszer-egyszer kimarad egy hétvége, szenvedünk mint egy kutya.
2017. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha van penzetek es idotok min. 3-4 hetente talalkozni, akkor oke. Ilyen 3 havi egy talalkozasos vegetalasba nem mennek bele.
2017. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, es persze ha van lehetoseg belathato idon belul osszekoltozni (max. 3 ev pl.).
2017. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én belementem 1000km-ről, és nem bántam meg, bár a tényleges távkapcs csak öt hónap volt, mert aztán összeköltöztünk.

Igen, nagyon nehéz, és sokszor szar, de ha kitartotok egymás mellett, szeretitek egymást, és tudtok időnként MINŐSÉGI időt is együtt tölteni, működhet.

Minőségi idő: több napig együtt, egymásra figyelve, kizárva minden mást.

2017. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és havonta egyszer jó, ha tudtok több napra-egy hétre találkozni, különben lassan elkopik az egész.
2017. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szereted akkor hajrá!!!

Mond el neki,beszéljétek meg és oldjátok meg.


Sok sikert

2017. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk az a szabály, hogy ha 2 hétnél hosszabb ideig vagyunk távol, akkor lefeküdhetünk mással, hogy ne legyünk szex nélkül.
2017. márc. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszonom. Hat az ossze koltozes nem menne. Mert meg 17 vagyok. O pedig 18. Tudom h szenvednenk. De igyis szenvedek. O nem akar tovabb lepni. Aztmondja varni fog ram. De ez lehetetlen nem?
2017. márc. 1. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!