Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ehhez? Vagy más ötlet? Please!

Figyelt kérdés

van egy srác aki régóta tetszik, de csak egyszer, kétszer találkoztunk a suliban.

azt gondoltam hogy írhatnék neki, de úgy mintha csak a neten láttam volna és megtetszett volna. (vagy bevállaljam a nevemet is???) vagy valahogy egészen máshogy "közeledjem" felé? vagy egyáltalán ne?

közösségi oldalon az van hogy "egyedülálló", de egyszer láttam az utcán egy lánnyal (mondjuk semmi "jel" nem volt.) MIT TEGYEK???


2010. márc. 30. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi kétség: egy evolúciós zsákutca vagy
2010. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
báázzz, írj neki
2010. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán szemezz vele, ezzel az írogatós bejelölős dologgal csak hát elszemélyteleníted magadat és nyomulósnak fogsz látszani, de ha a normális női internetmentes praktikákat veted be sokkal nagyobb esélyjel indulsz :)
2010. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!