Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi segitett ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi segitett ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most volt eletem elso szakitasa egy lannyal..nagyon elvagyok keseredve es nem tudom mit csinaljak stresszelek egesznap..idegeskedek...a lannyal ugy valtunk el hogy kozos megeggyezes alapjan ...viszont szerintem csak lerazott engem...ha valakit erdekel akkor leirom az egesz tortenetet..jo lenne valakinek elmondani ....sajnos most nem nagyon tudom senkinek elmondani

2017. márc. 4. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem írtad le egyből ide ? Ezt csinálják a legtöbben.
2017. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megdugtam minden szembejövő nőt és voalá elfeledtem.
2017. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hirtelen nem tudom, nekem az segített, hogy aznap jól kibőgtem magamat, utána meg egy hét alatt el tudtam fogadni a dolgot, gondolj arra, hogy rengeteg jó, helyes, és kedves lány van még, és találsz közülük olyat, aki még a mostani lányt is felülmúlja. Meg ne kezdj el reménykedni stb. szakíts meg vele minden kapcsolatot, az ajándékokat dugd el valami szekrénybe emlékbe, hogy ne legyenek szem előtt. Meg gondolj azokra, amire lehetőséged lesz egyedülállóként megcsinálni, amire a kapcsolat mellett eddig nem volt időd, vagy szabadságod. Nekem ezek segítettek.

Írhatsz nekem is privátot, ha gondolod.

2017. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!