Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan ferfi, aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ferfi, aki tud magan uralkodni legyen szo barmirol es tiszteli, egyenragu felkent tekint a nore? . Es, aki ferfi nem pedig anyuci egyetlen kicsi fia?! 20/l

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 21:16
1 2
 11/17 Lazy Lover ***** válasza:
18%
friendzoneban van pár db de bírom a nőket ilyen férfiról álmodoznak aztán riktig nem ilyennel jönnek össze
2017. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
#11 Pontosan.
2017. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen férfi (ami a kérdésben szerepel) a tökéletes tool, akit általában kivágnak ha jön egy agresziv, rámenős, jóképű rivális. --> "bocsi, de nem tudom magam melletted nőnek érezni"
2017. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem létezik a te fejedben.
2017. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%
A lepontozós qrva anyátokat!
2017. márc. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfi definícióddal lesz a baj. A férfi számomra egyetlen fontos vonása az, hogy akár maga ellenében is képes nehéz döntéseker meghozni. Tökmindegy, hogy egy kopaszodó negyvesen pocakos könyvelőalkat, addig, amíg harmadállást is vállal és otthon ápolja a rákos feleségét, reggel kikérdezi a matekházit és erején felül megfőz, addig virtigli férfi. Ennyi az egész.
2017. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#10

Mit akarsz ezekkel mondani? A tévét értelemszerűen együtt fogjuk felcipelni. Villanyszereléshez mondjuk pont nem értek, hiába legyeskedtem mindig a nagypapám körül, mikor dolgozott, nem sok mindent sikerült ellesnem, meg azzal úgy vagyok, hogy "tudatlan" ne is álljon neki, de amúgy ha úgy van, akkor megszerelek ezt-azt. A párom pedig nagyon jól főz, örülök, ha nekilát, bár a legjobb közösen.

A stílusból úgy érzem, provokációnak szántad, de nem teljesen értem, mi lenne benne a provokáló. Kifejtenéd?


Kérdező: létezik, a párom. Nem volt egyszerű rátalálni, sőt! De megérte várni rá. :)

2017. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!