Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti is lelkiztek ilyenen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti is lelkiztek ilyenen?

Figyelt kérdés

Tegnap mondtam páromnak, hogy ma délután családi szülinapozás lesz (anyum meg a tesója szülinapját tartjuk). Ma felhív, hogy délután hova akar menni, de mikor megemlítettem, hogy nem érek rá teljesen elszomorodott (elfelejtette amit mondtam tegnap), hogy most akkor egyedül kell mennie, meg akkor ma nem is találkozunk.

Azóta teljesen rosszul érzem magam. Vele is elmennék , de nem akarok sértődést a családdal ez miatt.

Normális ez a viselkedés? :D túlreagálom?


2017. márc. 5. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyen problémáim lennének 😂 igen, tulreagálod
2017. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is ilyen bajom lenne. Nem kicsit,nagy túlreagálod.
2017. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind a ketten túlreagáljátok.
2017. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha bnod van,hivjatok el a csaladi szulinapozasra.

Vegyel neki kezi naptarat,hogy feljegyezze a programokat.

Jarjon dl sportolni,h javuljon a memoriaja.

N

2017. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb 15 évesek vagytok?
2017. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!