Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Szerintetek nem gáz? Hülye vagyok, ha ilyenen kiakadok?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi, akivel szépen alakulnak a dolgok, de ritkán tudunk talizni a távolság miatt. Viszont ezen kívül szinte minden tökéletes. Ő azt mondja, hogy komolyan gondolja, de néha vannak olyan dolgok, amik miatt nem vagyok ebben biztos. Pl találkozni akar egy csajjal, akit egy szexpartner kereső oldalon ismert meg. De persze csak barátilag találkoznának, nem lenne más. Mert a csaj nem kapott róla képet, és nagyon látni akarja. És a csajnak is van pasija. Ez tényleg normális dolog lenne? Vagy én vagyol túl konzervatív gondolkodású?

2014. jún. 19. 00:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%

Nope. Nope! NOPE!!!

Ez még férfi szemmel sem normális...

2014. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Egy igazi rohadt féreg horgára akadtál. Csak kihasznál... Hidd el! Tudom, mit beszélek... 32/F
2014. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
97%
Mondd neki, hogy legközelebb nem tudtok hétvégén találkozni, mert az exed nálad alszik. Péntektől, vasárnapig. De csak barátként persze! Nézd meg mit reagál majd...
2014. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
55%
Ha kiakad, akkor látod, hogy rohadtul igazad van, ha meg nem, akkor meg pláne egy szemétláda, és totál leszar. Mind két reakció azt bizonyítja majd, hogy teljesen jók a megérzéseid, és nem változtat azon amit mondtam: MENEKÜLJ!
2014. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
úgy tűnik mégsem olyan tökéletes ez a kis titokzatos hazudozó.
2014. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Nem hazudott. Megkérdezte, hogy baj lenne ha találkoznának. Csak nekem elég fura az ilyesmi. Mert azt még elfogadtam, hogy ilyen oldalon beszélget emberekkel. De az más, ha találkoznak is.
2014. jún. 19. 00:56
 7/63 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj meg, de nagyon naiv vagy... Persze, hogy megkérdezte... Tudja, hogy naiv vagy és meg tudja tenni veled. Valószínűleg egy nagyon rafinált kis mocsadékról van szó, találkoztam már minden fajtával a 32 évem alatt, hidd el! Csak hülyít téged. Ki fog készíteni idegileg és lelkileg, ha nem lépsz le! Én szóltam...
2014. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
59%
És de... Hazudik... Tuti, hogy nem csak barátok... Egy szextárskeresőről. Gondolkozz már! ...
2014. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon komolyan gondolja, hogy te hiába vagy messze, bármikor megdughat, ha kedve támad oda menni hozzád, vagy áthívnia magához.
2014. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:

és nem is értem, hogy hogy gondolkozol el ezen és így !!!

Csak "nagyon látni akarja". Igen, a pnáját élőben

2014. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!