Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szexkapcsolatnál hogy megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexkapcsolatnál hogy megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátommal fél éve járunk, de előttem volt egy 1,5 évig majdnem elhúzódó szexkapcsolata. Nem igen tudom elképzelni ez milyen, azt mondta h a csajjal tulképp haverok voltak, vagyis úgy viselkedtek egymással, csak szexeltek de ennél több ugye nem volt, meg lógott a társasággal, de a barátom kicsit sem érzett többet testi vonzalomnál. A barátom a szüleinél lakik 20 évesek vagyunk és hát mondta h egymáshoz mentek át, de else tudom ezt képzelni(nekem a barátom az első), olyan rendes családból való, meg a szülei is rendes emberek, és én tisztelettudó vagyok velük, de nemtom elképzelni h ez az egész h működött, mert mondta a barátom h nem úgy mutatta be a csajt mint a bnőjét és az anyja tudta is, h nem komoly, de komoylan a lány helyében nekem leégett volna a pofámról a bőr, h a szülők tudják h nem is járnak, és mégis átmegy szexelni mint egy "k*r*a", vagy én nem igazán értem h neki ez nem lehetett gáz? nekem lesülne az arcomról a bőr..ráaádsul az első 3 hónapig az anyukája olyan furán nézett rám, meg nem beszélt velem, és én arra gondoltam hogy azért mert lehet azt gondolja h én is ilyen szexkapcsolat vagyok bár mondta a barátom h erről szó sincs.. meg nemtom elképzelni, ha nem jártak úgy akkor ilyenkor mégis hogy megy az egymáshoz viszonyulás? pl társaságban taliznak szájrapuszit adnak mint a párok, vagy puszi puszi? de ilyenkor fura miért adnának puszi puszit ha amugy smároltak meg szexeltek? vagy ezt h kell elképzelni?
2017. márc. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ilyen kapcsolatom volt, az egyik kb fél évig, egy másik négy hónapig tartott. (Férfi vagyok)


Nem azzal van a gond, hogy te ilyen vagy, az a csaj meg olyan volt, hanem hogy nem bírod magad a helyébe képzelni :D

Emlékszem hazamentem a lányokkal és köszönt a szüleimnek, ők meg vissza aztán mentünk a szobámba. Ugyanígy


Mi miatt kellene szégyellniük magukat a csajoknak? Hogy most éppen nem szerelmesek de ugyanúgy emberből vannak és vágynak a fizikai intimitásra, szexuális kielégülésre? Tudod nemtől függetlenül sok ember van, aki ha nincs kapcsolatban és nem szerelmes, akkor is vágyik a szexre, bújásra, csókra, ölelésre, simogatásra.


Én is ugyanígy azt mondtam otthon, hogy "lány vendég jön át majd hozzám" vagy "lány vendég alszik itt nálam". És ennyi. Ráadásul mondtad, hogy a szülők "rendes emberek". Nekem erről pont az jut eszembe, hogy elfogadóak, nem ítélkeznek tudatlanul. Ha valaki éppen csak dugni akar, akkor dugjon, ha meg valaki éppen szerelmes és kapcsolatot akar, akkor meg azt csinálja.

23/F

2017. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt szexkapcsolatom, ami fél évig ment. Szülőktől mentes övezet volt, szóval csak mi tudtunk róla. Vonzódtunk egymsához, de egy s***ggfej volt, ő meg engem egy h---lye pc*****sának tartott, szóval kapcsolat sosem lett volna belőle. Megbeszéltük, hogy mindketten függetlenek vagyunk, nincs kötöttség, egyedüli kitétel az volt, hogy ha jön egy harmadik, akkor abbahgyjuk. Tehát nem az van, hogy még lefekszünk másik emberrel is rajta kivül, érted. Hanem csak mi.


Ez ment is egy ideig. Én egész jól éreztem benne magam. Nem féltékenykedtem, nem bonyolított semmi a kapcsolatunkon, nem veszekedtünk, hanem egyszerűen kielégítettük a másikat, néha elmentünk moziba vagy strandra, de ennyi. Szóval barátság extrákkal. :)


Utána randizni kezdtem 1 sráccal, akit nagyon megkedveltem. A dugópajtinak ez nem tetszett. Ekkor már kezdődtek a veszekedések, az üvöltözések, a csapkodás, és egyszer rámb***szta a kocsiajtót is.


Ezután persze kifakadt, hogy nem akarta, sajnálja, szerelmes lett. Ekkor eljött hozzám, én beengedtem, nyomtunk egy utolsót, ami egetrengető volt, majd soha többet nem találkoztunk. Néha még ma is rám ír.


Én nem szégyelltem magam emiatt. Egyáltalán, és úgy gondolom csak annak van oka szégyellnie magát, aki másnak a háta mögött csinálja, vagy ha becsap valakit és megaláz emiatt.


De ha független volt, és mindketten leszögezték, hogy hogy legyen, akkor nincs miért szégyenkezni.


Te pedig ne foglalkozz ezzel. Most veled van, és ne hagyd, hogy elrontsa ez a félelmed és kíváncsiságod a kapcsolatodat. Később beszél róla ha akar, de ne ebből álljon az életed.

2017. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az anyukája azért volt távolságtartó az elején mert nem volt benne biztos hogy ebből komoly kapcsolat lesz.

Nekem is van egy ilyen férfi az életemben. A szüleivel lakik, akik nyilván gondolják hogy nem beszélgetni megyek át, de úgy vannak vele (illetve velünk) hogy felnőttek vagyunk, a mi dolgunk. És nem érzem magam úgy mint egy k.r.a, hiszen nem éjszakázok mindig máshol...

Társaságban ritkán vagyunk, de akkor sima puszival köszönünk. Úgy viselkedünk egymással mint a haverok.

Amíg nem tapasztaltam meg én sem tudtam elképzelni milyen lehet egy ilyen viszony, de nem kell túlgondolni.

2017. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!